Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már kemény 1 napja alkalmazom,...

Már kemény 1 napja alkalmazom, az "aludj jól, gyermekem"-módszert. Akkor most már napközben is a saját szobájában az ágyában KELL altatnom, vagy lehet ugyanúgy a mi ágyunkon továbbra is?

Figyelt kérdés
A hálószobánk a ház sarkában van, a babám szobája a konyha mellett, attól tartok, hogy megzavarhatom az alvását, ha ott motoszkálok. (nincs ajtó a konyhán)
2009. okt. 10. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Kelllll???? Azt tedd amit a szíved diktál a falra mászom a hogy mindenki olyan okos....Azt tedd ami neked és a babádnak is jó!!!!!
2009. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó-jó! Ne tépd le a fejem! :)))) Köszike, igazad van!
2009. okt. 10. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, semmi sem kell.

Bár én inkább a konyhához közeli szobában tenném le, 2 okból.

Egyrész te meghallod, ha valami van, másrészt nem jó a gyereket teljes csöndben altatni, mert évekig lábujhegyen járhatsz a lakásban, máshol ha zaj van nem fog elaludni. Harmadrészt ha nem is alszik, hallja, hogy ott vagy és szépen eljátszik az ágyában.

2009. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Okosabb,ha mindig a kiságyában altatod,így később sem lesz emiatt gondod vele.A motozásra pedig nem ébred fel,ha álmos és alszik.Én már az első perctől mindhármat a kiságyában altattam,és nem volt gondunk az alvással.Természetesen,azt teszed,amit jónak látsz.
2009. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de megkérdezhetem mennyi idős a babád? És mennyi ideig sírt?
2009. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!