Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjátok a babátokat bárhol...

Hagyjátok a babátokat bárhol (járólapon) üldögélni?

Figyelt kérdés
7,5 hónaposom pár napja felül. Mindenhol. Valami miatt a konyha járólapja a legszimpatikusabb neki, engem meg kiver a víz, hogy mi van, ha felborul. Elég stabilan ül, ha megunja az üldögélést, simán kúszásba rakja magát, és folytatja az útját, de én akkor is rosszul vagyok ettől. Nagyon beütheti a fejét. Mit tennétek? Ne javasoljátok, hogy vigyem ki a konyhából, mert amerikai konyhánk van, és teljesen egyben van a nappalival, nem tudom bezárni. Engedjem, ne engedjem?
2009. nov. 13. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs: volt habtapink..
2009. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj emiatt mert ahogy nő majd egyre rosszabb lesz. Az én 1 éves kisfiam kb. 1 hónapja tanult meg járni és néha vérszemet kap és elkezd szaladni. Persze az még az elején eléggé nehezen ment neki és esik sokszor akkorákat, hogy csak nézek. Mondjuk ezek miatt már nem is sír, szóval szerintem megszokta a buktákat. De nem lehet mit csinálni, mert nem kötözhetem meg. Szóval szerintem ne aggódj, biztosan nem lesz baja. De ha mégis nagyon aggódsz, akkor le kell keríteni valami ráccsal a konyhát és akkor nem tud odamenni. Egy darabig biztos hiszti lesz belőle, de utána el fogja fogadni az új szabályokat és nem okoz több gondot a konyhakő
2009. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet lekeríteni sehogy, amúgy se végezhetek munkálatokat, nem a miénk a lakás. köszönöm szépen a biztatásokat. eddig másfél hónapja kúszik, volt már egy pár kopp a parkettába, de sose csinált belőle nagy ügyet. de ezek szerint akkor a járólap sem halálos. köszi!!:)
2009. nov. 13. 13:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindig a kövön ült, hiába tettem le szőnyeget vagy bármit. Semmi baja nem lesz, ha véletlenül borul. Én a kicsire a nadrág alá harisnyát adok, még nem fázott meg.
2009. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!