Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjátok a babátokat bárhol...

Hagyjátok a babátokat bárhol (járólapon) üldögélni?

Figyelt kérdés
7,5 hónaposom pár napja felül. Mindenhol. Valami miatt a konyha járólapja a legszimpatikusabb neki, engem meg kiver a víz, hogy mi van, ha felborul. Elég stabilan ül, ha megunja az üldögélést, simán kúszásba rakja magát, és folytatja az útját, de én akkor is rosszul vagyok ettől. Nagyon beütheti a fejét. Mit tennétek? Ne javasoljátok, hogy vigyem ki a konyhából, mert amerikai konyhánk van, és teljesen egyben van a nappalival, nem tudom bezárni. Engedjem, ne engedjem?
2009. nov. 13. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én leraktam 2 paplant egymás mellé a konyhakőre, mikor még csak tanult mászni. nálunk is amerikaikonyha van.


most egy éves, egyszer borult homlokra (ülő helyzetből) a kövön, nem lett semmi, csak egy kis pukli és egy kis sírás.

2009. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
biztos meg lehet valahogy akadályozni, vsz oltári hiszti árán. Végül is a természetes fejlődése miatt van. nálunk is járólapos a konyha, elég nagy is, sokat vagyunkott. néhányszor bizony felborult, és koppant. de hamar megtanult egynsúlyozni. amúgy a legelején, nyáron mi a felfújható kis matracába ültettük, bár ő akkor még nem tudott kúszni. Ha elzúgott nem ütötte be magát. Vagy a másik lehetőség, hogy ha leül, odaraksz mögé egy összehajtott pokrócot, az is tompítja vmennyire az esést.
2009. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk is amerikai konyhánk van. Én vettem neki szivagy puzzle-t, ami jó nagy és arra rakom le üldögélni. Azon ha el is borul, nem üti meg magát.

Ilyenre gondolok:

[link]

2009. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szivagy=szivacs

bocsi az elírásért

2009. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nalunk mindenhol ko van. A fel nappali le van habszivacsozva, de azert az egesz lakast csak nem borithatja el. Meleg gatya van rajta, body es hosszu ujju polo. O is jon megy folyamatosan, visszatartani sem tudnam, es nem is akarom. Egyszer koppant hatalmasat a feje, mert ulo helyzetbol hatra vagta magat. Na, azota ilyet nem csinal, es nagyon hamar megtanul ugyesen pottyanni. En is nagyon aggodtam az elejen, de sajnos ok meg csak a sajat karukon tanulnak, igy hagyni kell a koppanasokat.
2009. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

van nekem ilyen szivacsom is, de az a baj az hogy nekem nagyon pici konyhám van, ahova a baba hozzáférhet, az gyakorlatilag egy kb 1-1,5 nm-es terület, és akármit terítek le oda, csak arrébb tolja, összegyűri. elzavarni nem akarom, akkor csak annál jobban akar majd odamenni, csak nagyon féltem. de akkor azok alapján amiket leírtok, olyan túlzottan nagy baja csak nem lehet. nem borult még fel ülve egyébként. remélem nem fog megtörténni, vagy ha igen, akkor nem pont ott... talán valamit varázsolok a habszivacsból... köszi még 1x

2009. nov. 13. 11:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Én vettem egy járókát 120*120-as. Még abba is terítettem egy plédet nagyon félek, hogy fel nem fázzon, ha játszunk akkor a vastag szőnyegen van. Mondjuk én túlparázok mindent.
2009. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
11:47 neked is köszi. de akkor az a lényeg, hogy nem veszélyeztetem az életét vagy ilyesmi, ha hagyom.. :))
2009. nov. 13. 11:48
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem is van járókám, de nem lehet egész nap a járókában, abban nem tud kúszni-mászni, felfedezni, elvan a járókában, de én nem akarom egész napra egy ilyen kis területre bezárni.
2009. nov. 13. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szerintem semmit nem lehet ezellen tenni.

Nekünk is habtapint de hiába vettem 2 garnitúrát belőle a földön (ill. a kövön) érezte magát a legjobban.Az hogy felborul és megüti magát ez benne van, sőt ha majd már elkezd mászkálni még nagyobb rá az esély.Nekem a kezem ügyében volt mindig egy párna és ha láttam hogy borul gyorsan aládobtam.Ennyi,de ennek ellenére is volt hogy koppant de baja szerencsére nem lett belőle.Hamar rá fog érezni ill. rövid időn belül stabilan fog már üldögélni nyugi,viszont akkor majd jön a következő fázis (mint már emlitettem) a felállás.

2009. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!