Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, főleg kisvárosi üzletekben, hogy a babátokat megkínálják valami pogival vagy hasonlóval? Hagyjátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket is meg szoktak kínálni, a másfél évesemnek nem mondhatom, hogy na ezt ne fogadd el, mikor szereti a Fornettit és ha meglátja beindul tőle. Venni is szoktunk, de ha a kezébe adja a boltos néni, elfogadjuk és megköszönjük.
2011. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én hagynám,de sajnos a fiam nem ehet belőle.
2011. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is hagyom. Szépen megköszönjük és kész. Csak kedvességből teszik. Már csak saját magamból kiindulva is, én is dolgoztam ilyen helyen és én is rendszeresen megkínáltam a kicsiket.
2011. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma ahogy boltba voltunk,ráadásul ott ahol dolgoztam adtak neki a csajok egy Fornettit,mit szólhattam volna odaadtam a gyereknek és ő nagyon boldog volt,elnyammogta,össze moszmákolta vele magát,és miután felismerhetetlenre nyálazta és már nem kellett neki félretette.Még ott beszélgettünk közben jött egy anyuka,a kis picúr nézte ahogy az én gyerekem valamit majszol és adni akartak neki is a csajok.Az anyuka meg gúnyosan"azt nem szabad,neked még nem kell olyan,a kisfiúnak lehet,hogy lehet de neked nem"kérte amit kért és azzal elviharoztak...

Isten ments,hogy elítéljek,csak elég érdekes helyzet volt.

2011. ápr. 12. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki boltban dolgozott. Én ilyennel soha nem találkoztam. Úgy látszik jó volt a vevőköröm, még akkor is ha néha idegesítettek. :D

De viccen kívül, lehet, hogy orvosi oka van, hogy a kisfiú nem kaphatott fornettit. Pl. érzékeny valamelyik összetevőjére.

2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen lehet, hogy érzékeny volt valamelyik összetevőjére, de akkor kedvesen is vissza lehet utasítani és esetleg hozzátenni, hogy miért nem eheti.
2011. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a fiamat múltkor savanyú ubival kínálták meg a piacon.Tök aranyos volt a nő,megkérdezte,hogy adhat e.mondom persze szereti.erre adott egy mini ubit,amit véletlenül elejtett a fiam.Erre adott egy másikat.Máskor még nem volt ilyen,hogy megkínálták volna,de én szépen megköszönöm,ha ilyen van,és elfogadom.Persze ha allergiás lenne vagy bármi,akkor az mondanám
2011. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap, hogy először a szülőtől kell megkérdezni, hogy kaphat-e a babája az adott élelmiszerből, és csak utána megkínáli a kicsit.

Nem tudhatni, hogy érzékeny-e a baba valamire, vagy bevezették-e már nála az adott ételféleséget, vagy készülnek valahova, ahova nem lenne jó összemaszatolt ruhában megérkezni.

2011. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek teljesen egyet! Mert hát ugye az sem mindegy mekkora a baba......meg ugye vannak anyukák akik nem is esznek ilyesmit mert egészségesen akarják étkeztetni a babáikat és nem adnak nasit meg ilyesmi ételeket!De szerintem is az anyukától kellene megkérdezni előbb!

Üdv.A

2011. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!