Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyjátok a babátokat...

Mennyit hagyjátok a babátokat pihenőszékben?

Figyelt kérdés
Az enyém 3 hetes és imád benne aludni, de félek, h nem jó neki
2011. szept. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó neki. :( De volt sajnos nekem is, hogy fél órát abban aludt. Enyém 1 óránál többet nem volt sosem.
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

én 5 hótól tettem bele pár percre. 6 hótól addig, amíg kanalaztam az ételt a szájába, kb.10percre.


amíg nem erős a háta, nyaka, addig nem szabad ebben ültetni. még az autósülésben sem szabad hosszan, pedig az tartja a hátát.

2011. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi pihenőszékünkben szinte vízszintesen van a baba. Most 5 hetes és minden nap használjuk kb. 1-1,5 órát. Van még egy 2,5 éves kisfiam is. Ha a földre tenném a picit játszószőnyegre, simán átgázolna rajta.
2011. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet benne ültetni, jobban tartja, és kevésbé terheli, mint az autósülés. Autósülésben háromnegyed óránként javasolnak szünetet, így gondolom, a székből is jobb ilyen időközönként kivenni.
2011. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 11 hetes kislányom napközben sajnos csak abban alszik,vagy a hordozóban,amit felkötöttünk a mennyezetre,h tudjon hintázni. :( Amíg megreggelizek, jó, h benne van,de utána csak kézben lenne el. Egyszerűen nem tudom sem a kiságyában,se m a mózesben altatni,mint korábban. Most is beletettem a babakocsiba és üvöltött! Éjjel a saját ágyában átalussza az éjszakát...:) Most én is arra keresek megoldást,h minél kevesebbet legyen benne. Most utazóágyat akarunk venni, h a földszinten is le tudjam rakni aludni.
2011. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a miénk is a hordozó igazából, csak úg van kialakítva, hogy nagyon kényelmes a babának és hintázik is....próbálom lecsökkenteni a benne töltött időt
2011. szept. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!