Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nagyon intim kérdés?

Egy nagyon intim kérdés?

Figyelt kérdés
Miotta megvan a kicsitek csökente a szex a férjetekel?Ha igen menyit vagyis hányszor szeszeltek 1 honapba?
2009. nov. 12. 14:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a terhesség utolsó 2-3 hetéig szinte naponta volt. Szülés utáni 6 hetes kontrollig eszembe sem jutott a házasélet, mert fáradt is voltam, regenerálódni akartam, meg nem is volt szabad. Annyi volt, hogy néha kézzel kielégítettem a férjemet. Aztán kb heti 2x volt, de vérezgettem utánna egy kicsit, hüvelyi vérbőség miatt, meg fájt is, meg nem tudtam eléggé ellazulni, aggódtam, hogy felébred a szobában a kicsi (egy szobában alszunk vele). Egy ideje a másik szobában csináljuk, míg a baba alszik, meg síkosítunk, így mostanában kétnaponta. 11 hetes lesz a baba. Bocs, ha túl részletes voltam.
2009. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én is a kicsi százalékhoz tartozom.Igaz terhesség utolsó 4-5 hónapjában nem volt semmi mert baj volt és férjem is féltett minket,de a 6 hetes kontrollt alig bírtuk kivárni.Aztán feltették s spirált s még kellett volna pár napot várni de mi már azt nem vártuk meg...:-)))))

S azóta anyukámtól egyszer megkérdeztem mi van ha pont akkor ébred ha mi úgy vagyunk nagyon azt mondta ha akkor nem rohanok azonnal nem dől össze a világ.Hát mit mondjak tényleg nem dől.Bár a kislányunk kiszámítható azért,este tudtuk eleinte 3-4 óra múlva ébred most meg már átalussza az éjszakát régóta.Tehát este sokszor sikerül kivéve talán ha a férjem éjszakás vagy ha nagyon hullák vagyunk,s néha összejön még reggel vagy délután is.Tehát heti 3-4-5 változó.És ráadásul minőségileg jobb mint szülés előtt.Az étvágyam nem változott,szerintem neki sem,bár nem szoptattam sajnos:-(((Mert én úgy vagyok vele inkább legyünk együtt menjen el a pihenésből az idő,mert ilyen fiatalok nem leszünk csak mindig idősebbek s ki kell élvezni az élet minden területét.Aztán látok magam körül embereket akik pont ezért váltak el,mert a nőnek csak a gyerek számított,s így a másik fél megunta s vagy keresett mást vagy gépezett(számítógép)vagy ivott...Szóval meg kell találni az arany középutat mert nekünk is a gyerek az első de aztán a második az hogy a mi kapcsolatunkat is ápolni kell.Persze ahol nem lehet megoldani mert a baba úgy alakítja akkor meg a minőségre kell nagyon odafigyelni szerintem.Meg be kell vetni szomszédot rokont mamát hogy adjon egy szabad délutánt vigye el pár órára a babát sétálni stb s kell készülni mint egy randevúra...

2009. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Fél évente 1 :S (max kettő)...
2009. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!