Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nagyon intim kérdés?

Egy nagyon intim kérdés?

Figyelt kérdés
Miotta megvan a kicsitek csökente a szex a férjetekel?Ha igen menyit vagyis hányszor szeszeltek 1 honapba?
2009. nov. 12. 14:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x átlagban. Hol 2x, hol kimarad egy hét. Kisfiúnk nappal nem alszik, este meg éjfélig meg-meg ébred. Van, hogy abba kell hagynunk miatta. Ez szörnyű nekünk. :(((
2009. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előtte is heti egy volt, ez most is megvan. Nem több, nem kevesebb. Kevés, de igazán jó szex:-)
2009. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Te jó ég!Másfél év, három hónap....a férjeitek mit csinálnak magukkal?? Az én kisfiam 1 éves, kétemberes örökmozgó, velünk alszik közös ágyban, de a heti 3 alkalom az biztos. Szülés után 4 hétig bírtuk, férjem szerint még jobb lett, mint előtte volt. Sokszor hulla fáradt vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy 1-2 hét, sőt hónap kimaradjon. Már csak a párom miatt sem. De úgy látszik, én a kisebb százalékhoz tartozom ezekkel az "adatokkal"...:)
2009. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

szia minden héten minimum 4-szer ebből kb nekem 2-szer van hozzá kedvem persze köben már megjön


én már tanultam belőle hisezn most már aharamdik babánk született az első után szinte fél évig semmi de viszont votl sok sok veszek mind a ketten feszültek voltunk mint kiderítettük a szex miatt így hát megoldottuk a problémát, amásodiknál már kicsit könnyebben ment most meg már gyaokorlottak vagyunk :) sok siekrt és beszéljétek meg mindenképpen

2009. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

nálunk inkább nőtt a mennyiség.

heti kb. 4-5 az orális szexet is beleértve

tehát kb 20 alkalom egy hónapban :-)

2009. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem előtt rosszabb volt a helyzet. Néha már kellemetlenül is éreztem magam, hogy nekem volt nagyobb igényem.Aztán most fordult a kocka. Nekem nem lett kisebb az "étvágyam", a férjem viszont nagyobb fokozatra kapcsolt :) Sajnos reális számot nem tudok írni, mert a férjem az ország másik végén dolgozik, így csak akkor van szex mikor ő haza jön. Ilyenkor viszont le sem tudom vakarni magamról :)
2009. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
szio!nálunk fokozatosan tért vissza a kedvem szülés után,az első 3 hónapban azt hittem már sosem lesz jó,fáradt voltam,(2 gyerkőc van)fájt,mindig akkor ébredt a manó amikor belejöttem volnavagy csak simán bealudt valamelyikünk(apa néha már azt mondta,hogy az sem baj ha horkolok közben csak hagyjam magam:)))elötte is nagy étvágyú volt a párom heti5-7.kb4dik hónaptól kezdtem én is élvezni,manó már csak 1szer kel hajnalban ,mostmár olyan minden mint régen fáradtságtól függ heti4-5.minőség jobb lett mennyiség változatlan:)9hós a fiam
2009. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
De jó annak akik sokat vannak együtt. mi kb 2 hetente, de én minden nap együtt lennék a férjemmel. Ő állandóan fáradt. bár nekem mindig is nagyobb étvágyam volt. már kérdeztem tőle azt is h van e vkije, mert ez így szerintem egy átlagos férfinek kevés. Vagy tényleg beérik ennyivel? terhesség előtt kb heti 2-3 alkalom volt. most 3,5 hós a kisfiunk.
2009. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Majdnem 1 éve szültem, 10 hónapig szoptattam, én akkor nem igazán kívántam (hülye hormonok), de akkor is kb heti 1 volt. Mióta nem szoptatok, újra jó együtt lenni, minden másnap szexelünk, így kb heti 3-4 alkalom.
2009. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nálunk a terhesség utolsó 5 hónapjában nem volt. A babánk most 3 hónapos és eddig egyáltalán nem éreztem hiányát. Kb 2 hete állt vissza a teherbe esés előtti szokásos heti 2. De úgy érzem nekem még ez is sok. Örülök, ha alhatok egy kicsit.
2009. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!