Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nagyon intim kérdés?

Egy nagyon intim kérdés?

Figyelt kérdés
Miotta megvan a kicsitek csökente a szex a férjetekel?Ha igen menyit vagyis hányszor szeszeltek 1 honapba?
2009. nov. 12. 14:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

:-))

Gyerek fél éves,azóta kb 3x volt szex.

:-(((

2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Van hogy heti4-5, van hogy 2 hetente 4-5, van hogy havonta 4-5. Nem lehet tudni előre, mi lesz este, lehet hulla fáradt leszek, lehet a gyereke nem alszik időben, lehet apa bealszik, lehet jó filma van a tv-ben :)

Nekünk jó volta szexuális életünk előtte is, terhesen is, és szülés után is.

2009. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző: pedig 2 gyerek van, egy 8 éves, és egy 14 hónapos
2009. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

:)

Jó kérdés.Valamikor minden nap együtt vagyunk.Aztán van egy hónapnyi szünet is.Én rohangálok a gyerek után és a párom fárad el:S

8hónapos kislány anyukája

2009. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon intim kérdés, de szerintem fognak rá válaszolni páran... :o))

Igen csökkent! Már nem heti 7 nap, hanem nagyon rossz esetben heti 3 nap van. Az első 4hónapban nem kívántam, hulla voltam állandóan, de most már sokkal jobb a helyzet. 9hónapos a lányunk.

2009. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a reggeli együttlét lett a nyerő,abból akad bőven:)
2009. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van hogy van amikor szinte minden este, van hogy reggel és este is, de van hogy 2 hétbe ha 4x. Tényleg tök változó, de nálunk ezért lett izgalmasabb a dolog :)
2009. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Nalunk sokat romlott, ahhoz kepest amilyen volt. Nagy reszt azert, mert meg nem nyertem vissza a teherbe eses elotti alakomat es ezt eleg rosszul viselem. Van, hogy 1 honapig nincs semmi.
2009. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az segített hogy a kicsit különszobába raktuk. Na nem vagyunk szexkazánok így sem nálunk visszaállt a normál kerékvágás heti 2,3.
2009. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

első 3 hónapban egy kezemen össze tudom számolni, hogy hányszor voltunk együtt. utána kb. heti egyszer, de volt, hogy kimaradtak hetek. most lesz 8 hónapos a babám, azt hiszem mostanra állt vissza a régi kedv. ami furcsa, hogy nekem se volt annyira kedvem, mint régen, ő meg gondolom aggódott az esetleges változások miatt.

de egyébként normális, hogy nem szexel annyiszor az ember ilyenkor, olyan elmaradott országokban, ahol nem divat a születésszabályozás, ott is azt venni észre, hogy a gyerekek közt átlagban mégis van minimum 1, de inkább két év. ez is ennek tudható be. az embernek az agya nem az utódnemzésre, hanem az utód gondoskodására van beállva, tudat alatt.

2009. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!