Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nagyon intim kérdés?

Egy nagyon intim kérdés?

Figyelt kérdés
Miotta megvan a kicsitek csökente a szex a férjetekel?Ha igen menyit vagyis hányszor szeszeltek 1 honapba?
2009. nov. 12. 14:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

Az én kedvem csökkent! Nem igazán kívánom a dolgot, mert este hulla fáradt vagyok. Szülés óta még nem volt szex. Tehát már 3 hónapja....

Talán most hétvégén összejön :)))

2009. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Láttom egyeseknek nagyon jo heti 3-4 nem semi,hogy csinájátok?
2009. nov. 12. 15:32
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
A párom sokat melózik,én meg egész nap egyedül vagyok a gyerekkel+a háztartás,így mind ketten eléggé le vagyunk strapálva.A fiam (22 hó) sokszor csak velünk alszik le,mert hiányzik neki az apja és ilyenkor együtt kell lennünk.Tavaly és most év elején volt,hogy a párom szólt,hogy már 1- 1 1/2 hónap is kimaradt.Nyár elejétől szedek bogyót.A kedvem nemrég tért vissza és már kb havi 3-4 alkalom is összejön:)
2009. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk mindig is a férjemnek volt nagyobb étvágya. Szerinte a heti 5 a normális. Szerintem a heti 2-3. Szülés után szinte egyáltalán nem volt hozzá kedvem, úgyhogy inkább miatta volt heti 1-szer. Azt hallottam, ha megjön újra a mensi nagyobb kedvet kapnak hozzá a nők is. Hát, én még így is sokszor fáradt vagyok hozzá. A heti 2-3 azért megvan, de a férjem még így is elégedetlen. Pont úgy mint előtte.
2009. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

heti 1 max.

nem valtozott semmit.

nekem bovon sok, a ferjemnek keves.

2009. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem változott. Átlagban heti 3-4. Hozzáteszem mi már 12 éve vagyunk együtt, az első pár évben jóval több volt. A babánk 10 hónapos, de ahogy szülés után letelt a 6 hét visszaállt minden a régi kerékvágásba, illetve egy kicsit tervezettebbek lettek az együttléteink a baba miatt. Főleg az elején kellett gyorsan összebújni ahogy elaludt, mert ugye ki tudja milyen hamar ébred.
2009. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
Hűha, akkor nálunk gond van,nem is kicsi. 2008. júniusában voltunk együtt utoljára, akkor voltam a fiammal 6 hónapos terhes:-(((. Azóta semmi. Igaz, hogy fáradt vagyok, dolgozom a gyerek és a háztartás mellett. A párom este 7re hazaér, utána leül a számítógép elé, játszani, hajnali 2ig. Így aztán van, hogy beszélni nem beszélünk egymással, nem hogy szexelnénk. Szép kilátások
2009. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk sem túl jó a helyzet,én miattam,mert abszolút nem kívánom,lehet a szoptatás miatt,na és mert a babám sokszor kel éjjel,pedig már elmúlt 1 éves,így orulok ha aludhatok.Kb.1 hónapja voltunk egyutt utoljára,de elotte meg hónapok is elteltek úgy,hogy nem volt semmi.
2009. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
46%

17.05-ös válaszolónak.

2008. június óta nem volt szex????

Jesszus..az már másfél éve volt majdnem.Ez nagyon durva,hogy bírod?

És a férjed?

Én ha már nem vagyunk együtt a héten legalább egyszer,már a férjemnek megjegyzem,hogy olyanok vagyunk mint a szobatársak :D

10 hónapos a kilányom,és a szülés után a 4. hét után voltunk együtt először.Hát az első 1-2 hónap az éjszaki ébredések szoptatások miatt zűrös volt,de azt hiszem a 3. hónap után minden a régi.Igaz én is és a férjem is olyan beállítottságúak vagyunk,hogy inkább egy héten 1x 2x de akkor az szenvedélyes hosszú legyen.Persze még a kapcsolat elején a heti 8-10 is jellemző volt :DEz gondolom mindenhol így van.

Nálatok mi a helyzet?

2009. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
kapcsolat eleje. haha. több a szex mint nem. :DDD
2009. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!