Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres és anyatejes babák...

Tápszeres és anyatejes babák között látható-e szerintetek különbség?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy ránézésre meg lehet mondani egy babáról, hogy mivel etetik. Ti tapasztaltatok különbséget, ha saját tápszeres/anyatejes babátokat összehasonlítjátok más babákkal.

Vajon a felnőttkori testalkatra is kihat, hogy mit eszik első évében a baba?


2009. nov. 8. 21:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. A kisfiamat amikor megnézték, többen megkérdezték hogy mennyit szopik? Nos...a kezdetektől tápszeres, mert nincs tejem...
2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

igen, a tápszeresnek nagy a feje...

mit akarsz hallanni?

ezt a hülyeséget!

2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Én 5,5 hónapig csak szoptattam utána szinte egyik napról a másikra lett tápszeres. Az enyémről senki nem mondaná meg, hogy tápis. 9 hónapos a kislányom és 7 kiló. A későbbieket nem tudom mármint a hatásait de szerintem "csak" az első 6 hónap olyan fontos ebből a szempontból. Ha nem is 100%-ig de anyatejet is kapott addig akkor az már teljesen jó.
2009. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudnék különbséget tenni. Azt már hallottam, hogy a tápszeres babák ducibbak, de az enyém például egyáltalán nem mondható ducinak. Még csak nem is beteges mivel már elmúlt 1 éves és még semmi baja sem volt, egy nátha sem. Én is tápszeres voltam gyerekként (genetikai malőr miatt nem tudott anyukám sem és én sem szoptatni)és elég vékony testalkatom van, szóval szerintem nem befolyásolja. Aztán biztosan lesznek mások, akik másképpen vélekednek.
2009. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Természetesen nem erre gondoltam. Sokak szerint a tápszeres babák puhábbak, husosabbak és nagyobbak /súlyra hosszra/. Tapasztalatokra volnék kíváncsi, főleg a későbbiekkel kapcsolatban, szerintem nem hülyeség, lennie kell különbségnek.
2009. nov. 8. 21:20
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért KELLENE lennie különbségnek???

Az én babám csak tápszeres és egyáltalán nem duci.

2009. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Egy példa a különbségre, amire figyelni kell:

ha az anyatej vastartalma már nem megfelelő, akkor a baba gyarapodása megáll, fehérebb, sápadtabb lesz a bőre, esetleg még aluszékony is lesz. Ezt időben észre kell venni, mert kóros lehet.

Ez az eset inkább a kismama táplálkozásán, fizikai állapotán múlik.

2009. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

én tápszeres voltam, most 157cm és 41kg vagyok.nem vagyok beteges.

fiam tápszeres, 15hónapos és 9400gr.81cm.még kissebb náthán kívűl nem volt beteg.

2009. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Hát az én kislányomnál nehéz kisebbet találni. Van egy 5 hónapos csak anyatejes kisfiú az ismerőseim között aki most 8,5 kiló.

2009. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A tápszeres baba is olyan mint akit szoptatnak.

Nincs különbség köztük.

Aranyosak, édesek, egészségesek.

2009. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!