Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség tápszeres és...

Mi a különbség tápszeres és anyatejes babák immunrendszere közt?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok válaszoljanak, akiknek egyik gyerkőcük anyatejes, másik tápszeres volt. Érdekelne, hogy melyik betegesebb.

Kisfiamnak sajnos csak tápszer jutott, mert nem volt tejem.


2009. ápr. 22. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs jelentősége, az unokatestvérem másfél éves koráig szopott, egészséges gyerek volt, ma tizenévesen cukorbeteg, és magas vérnyomású. A lányom 10 hónapos tápszeres, és nem volt még beteg. Génektől, környezettől, táplálkozástól függ, de nem tápszertől, vagy anyatejtől.
2009. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is genetika. Az én babám csak anyatejes 4,5 hónapos de nem gondolom hogy ezért nem lesz beteg. Én is fél éves koromig csak anyatejet kaptam mégis allergiás vagyok csomó mindenre.
2009. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is genetika. a fiam tápszeres, még nem volt beteg, 11 hónapos, a tesóm lánya 9 hós már csomószor beteg volt. szóval ez nem ettől függ. ha jó tápszert adsz a babádnak, akkor semmi gáz nem lesz vele emiatt.
2009. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18:58as vagyok. a kislány csak szopott 6 hónapig.
2009. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem sincs meg mondható külömbbség csak találgatnak még az orvosok
2009. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs különbség akkor egyáltalán miért termelődik anyatej????
2009. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Az immunrendszert mi erősíti? Az anya szervezete által termelt különféle antianyagok!

Na ezek nincsenek meg a tápban!

2009. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én azért adtam neki immunofortisos tápszert, eddig úgy tűnik hatásos, remélem később sem lesz hátránya.
2009. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tápos baba voltam és még megfázni is ritkán bírtam, nem vagyok allergiás, semmi bajom. Az unokaöcsém 1 éves koráig szopizott. Allergiás. Egész évben hiányzik a suliból, mert mindent elkao.

Őszintén szólva, az én környezetemben a tápos babák immunrendszere szinte kivétel nélkül jobb, nem értem miért! De ez van.

2009. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányom 8 éves tápszeres baba volt. Nem jellemző, hogy beteges lenne. Kisfiam 6 és fél hónapos még szopik. Ahhoz képest 5 hetesen vesemedence gyulladása, 3 hónaposan tüdőgyulladása és szinte folyton valamilyen felső légúti megbetegedése van. Egyikből ki a másikba be. Lehet én vagyok a kivétel, de semmi jótékony hatást nem veszek észre az anyatejben. Azonkívül, hogy jó szoptatni, összebújni a kisbabámmal.:)
2009. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!