Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benneteket is hívtak az...

Benneteket is hívtak az Aegontól a Felicitasra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Most hívtak, hogy kedden, vagy pénteken jöhetnek ki HÁZHOZ, hogy tájékoztassanak a gyerek jövőalapozási lehetőségeiről?


Ja, és KÖTELEZŐ végighallgatni, mert átvettem a csomagot a kórházban, és az adataim megadásával kötelezettséget vállaltam arra, hogy végighallgatom a munkatársukat!


Benneteket is zaklattak már?

Én lepattintottam a csajt mondjuk...

Megbeszéltük, hogy sajnos nem ért el...


2009. okt. 26. 16:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg rendes volt a csajszi, aki hívott, és tényleg azt mondta, hogy a csomag átvételekor meg kellett ugye adni az adatainkat, és aláírtam azt a papírt.

Állítólag rajta volt, hogy keresni fognak.


Nevettem neki, hogy hát a szülés után kisebb gondom is nagyobb volt annál, mint apróbetűs részeket olvasgatni.


Azt mondta, hogy hát ő megérti, hogy kisgyerekes házba nem nagyon akarok fogadni senkit...

Aztán "eléveltük" a témát.


De szó szerint elhangzott az, hogy KÖTELEZETTSÉGET VÁLLALTAM ARRA, HOGY MEGHALLGATOM A KOLLÉGÁI AJÁNLATÁT!


Megmondom őszintén, hogy a szülés után a saját végrendeletemet is olvasás nélkül aláírtam volna... :-)

2009. okt. 26. 21:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
azon a szép napon...amikor a szülés után végre rávettem magamat, hogy felforgatom az egész lakást és nagytakarítok...a legnagyobb nyári melegben, patakokban folyt rólam a víz, a hajam mint a madárfészek, a gyerkőc már nyűgöskodött, mert egyre jobban hiányolt...épp az ágy alatt kergettem az agresszív porcicákat, amikor csörög a telefonom...kedves női hang, ÉPPEN ERRE JÁRTAK ÉS ITT VANNAK A HÁZ ELŐTT a FELICITAS-tól!!! Mondtam most nem alkalmas, de mondta csak 1-2 perc, hát jó, beengedtem őket...2 órát voltak nálam a babakötvény miatt (szerencsére Törpi közben bealudt) meg az életbiztosítás miatt és olyan erőszakosak voltak, hogy a végén azt mondtam, jól van aláírok bármit csak hagyjanak már békén...erre, mikor már aláírtam mindent, közölték, hogy ott helyben fizesek ki nekik 30ezret (kábé) mert azzal indítom el az egész szerződést...(nem volt kamu, mert ott volt a hivatalos Allianzos nyilatkozat) de akkor dobtam ki őket...idióták!
2009. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja bocsi, Aegonos nyilatkozat...
2009. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk voltak. Úgy voltam vele, jobb ha túlesünk rajta, úgyse fognak békén hagyni (ez olyan, mint amikor ingyenes wellness hétvégét nyersz, ami csak 80 ezerbe kerül...).

A babakötvényre akartak (elég erőszakosan) rábeszélni,h. a családi pótlék teljes összegét fizessük be arra. Mondtam neki,h. minden egyes fillérre szükségünk van, de csak erőszakoskodott. Utána próbálkoztak,h. kössünk magunkra biztosítást, ha elpatkolunk, akkor legyen valamije a gyereknek és a párom jelenlegi biztosítóját a sárgaföldig elszidták. Na, nekem itt lett elegem, mondtam nekik,h. még megbeszéljük és felhívom őket. Kb. 1 hét múlva eszembe is jutott és megmondtam,h. kösz, nem.

Nekem nagyon nem voltak szimpatikusak.

2009. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: jutalékban dolgoznak, tehát ezért az agresszivitás...

De azért megemlítették, hogy mennyire istenien, fenségesen jó volt az a csomag, amit kaptunk a kórházban. Na, igen, arra jó volt a 90%-a,h. a kukában foglalja a helyet...

2009. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Látom már nem mai a téma, de az én véleményem és tapasztalatom szerencsére pozitív.

Én emlékeztem rá, hogy mit írtam alá a szülés utáni nap amikor a csomagot is megkaptam. Tényleg rajta volt, hogy meg fognak keresni az Aegon-tól és az aláírásoddal elvállalod, hogy meghallgatod őket(ja, apróbetűs részben volt az igaz). Na szóval 4 hónapos volt a lányom amikor felhívott egy kedves hölgy és megkérdezte mikor jöhetne el személyesen. Megbeszéltünk egy időpontot amikorra már a párom is hazaér. Két középkorú hölgy jött el hozzánk, tényleg nagyon kedvesek voltak és egyáltalán nem erőszakoskodtak. Felajánlották az életbiztosítást aminek a havi összege kb. a családi pótlék. Mi amúgy is gondolkodtunk valami biztosításon, így legalább nem kellett utánajárnunk. Nekünk is elmondták, hogy az első két havi díjat egyben kell kifizetni, na akkor kicsit húztuk a szánkat, de még azt is felajánlották, hogy most ők kifizetik és mi következő hónapban adjuk oda nekik. Szóval velünk nagyon rendesek voltak. Mi sem vagyunk milliomosok, de másképp tuti nem spórolnánk össze 3 M forintot a gyereknek mire egyetemre megy. Ha az államtól nem kapnánk családi pótlékot, akkor mi lenne? Akkor is meg kéne élnünk valahogy és felnevelni a gyereket. Nem?

2010. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

csak nem az Aegontól vagy? Komolyan egy idilli reklámba is beleillett volna a leírásod.

tudod, lehet, hogy ha velem is ilyen kedvesek, akkor nem dobom ki őket, de az, hogy mindenféle ELŐRE megbeszélt időpont nélkül rám erőszakolják magukat, egy nemrég szült, szoptatós anyukára, 2 órát dekkolnak, amikor millió dolgom lenne (persze megértem, nagyon meleg volt kint, és jól esett a sorra utórendelt frissítő),rám erőszakolják a szerződést ráadásul úgy, hogy a férjem nevében is ÉN írjam alá (mert nem volt otthon) és utána még hátulról seggberúgnak, h fizessek egy rakás pénzt!!!! szerintem egy inkorrekt, gonosz banda!!!

2010. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15:55- ös vagyok

:))

Nem az Aegonnál dolgozok. De velünk tényleg így viselkedtek. Ebből látszik, hogy minden ember más. Arról nem is beszélve, hogy amikor apu meghalt és előkerült egy Aegon-os életbiztosítása és felhívtuk őket, hogy tudnak-e segíteni, még aznap este eljöttek hozzánk és átnézték, segítettek mindenben (pedig azért nem kaptak jutalékot).

De tutira én is kiakadok, hogy ha így törnek rám és erőszakoskodnak mint nálatok.

2010. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!