Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benneteket is hívtak az...

Benneteket is hívtak az Aegontól a Felicitasra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Most hívtak, hogy kedden, vagy pénteken jöhetnek ki HÁZHOZ, hogy tájékoztassanak a gyerek jövőalapozási lehetőségeiről?


Ja, és KÖTELEZŐ végighallgatni, mert átvettem a csomagot a kórházban, és az adataim megadásával kötelezettséget vállaltam arra, hogy végighallgatom a munkatársukat!


Benneteket is zaklattak már?

Én lepattintottam a csajt mondjuk...

Megbeszéltük, hogy sajnos nem ért el...


2009. okt. 26. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, de én egy könyvvásárlással kötöttem egybe a beszélgetést. (A Mammutban találkoztunk, az otthonomba nem szívesen hívok idegent, amióta gyerekem van, főleg nem.) Mondtam a nőnek (aki egyébként nagyon kedves volt), hogy azóta egy kollégájával már beszéltem ez ügyben, és a párom is ilyen dolgokkal foglalkozik, így nem igazán hiszem, hogy érdemes találkoznunk, de azt mondta, azért mindenképp jó lenne. Hát beszélgettünk kb. negyedórát, kitöltöttem egy papírt arról, amit mondott (miről tájékoztatott, megfelelőnek éreztem-e azt ahogy átadta az infót), aztán elköszöntünk egymástól.
2009. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak, de mondtam ,hogy nem érdekel az ajánlatuk, és nem is erőszakoskodott, hogy neki ki kéne jönnie. Mondtam ,hogy elmentem a telefonszámát és ha meggondolnánk magunkat, akkor jelentkezem. Elköszöntünk egyástól és leraktuk. Ennyi.
2009. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Engem az Aegon nyugdíjpénztárba akartak átléptetni, teljesen badar adatokra hivatkozva, hogy ők mennyivel jobbak. De nem tudom már, mire hivatkoztak. Én hagytam, hadd dolgokkanak csak, megcsinálták az ajánlatot, majd jól felkészültem, és elküldtem őket akármerre.

Mondjuk nekem mindig szánalmas az ilyen telefonos zaklatás, néhány cégtől olyan emberek tudnak telefonálni, hogy szinte magad előtt látod, hogy ma háromszázhetvenkettedszerre olvassa fel ugyanazt a tájékoztató szöveget. Borzalmas. Mindig azon imádkozom, hogy csak nehogy oda jussunk, hogy ilyen munkát kelljen valaha végeznem!

2009. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy átvetted a kórházi csomagot kötelezted magad??? Aláírtál valamit??

Ez nekem magas. Én biztos nem hallgattam volna meg, mi az hogy kötelező???

Igaz hogy majdnem egy éve szültem, de nálunk nem volt ilyen.

2009. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felvenni a magánszámos telefonokat,de 2 hét után meguntam és felvettem.Nekem életbiztosítást ajánlottak,de mondtam,hogy a lakáshitelünkhöz van ez is.Engem az bosszantott,hogy szám nélkül hívogattak sokszor este és hétvégén is.
2009. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem is elkerültek kopp-kopp.
2009. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
anno kijött egy pasi, de negyed óra elteltével sajnos a lányom nagyon elkezdett sírni, éhes volt, így el kellett mennie. Máskor ha vendég van, egy angyal, de akkor érezte, hogy anyát meg kell menteni ettől az alaktól. :-) 2 mondatot mondott, utána meg, hogy na miről beszéljen még? Mondtam, hogy fogalmam nincs, hogy milyen "termékei" vannak, beszéljen amiről akar. Persze már a telefonban is megmondtam neki, hogy nincs befektetendő pénzünk.
2009. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, és közöltem a nővel ( nagyon kedves volt ) hogy ne raboljuk egymás idejét :-)
2009. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hozzánk egyszerüen csak beállított a pasi. Mivel a szüleimnél voltunk a szülés után igy ott keresett. Apukám mivel a pasi mondta hogy hozzám jött meg van beszélve(!) beengedte. Nem volt persze megbeszélve azt sem tudtam ki ő és mit akar. Amikor megkérdeztem az arcomba nyomott egy papirt mondta hogy a kórházban amit kaptam csomagot abban is benne van hogy jönni fog. (Na de időpont egyeztetés???) De ez ekkor le sem esett csak mondtam gyorsan mondja mit akar aztán majd késöbb döntünk. Amikor elment akkor esett le mekkora pofátlan ember volt.
2009. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
miért nem mondtad: jöjjön csak nyugodtan, inkább visszaadom a csomagot...
2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!