Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elkezdjem a...

Szerintetek elkezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
10 nap múlva lesz 4 hónapos a kisfiam. vegyes táplálású, főleg anyatejes, eddig kb a napi mennyiség egyötöde volt a tápszer. Nem akartam elkezdeni még a hozzátáplálást, viszont az utóbbi héten iszonyatosan megnőtt az étvágya, van hogy a dupláját eszi az eddig megszokottnál, és a tejem ezt nem tudja "követni". Éjszakánként többször felébred. Fejlett, nagy baba, közel 7,5 kg.
2009. okt. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdd meg el. Adj neki tapszert, ha anyatejjel nem tudod kovetni. Raer meg a hozzataplalas. Az is lehet, hogy fejlodesi ugras van nala, azert eszik tobbet. Esetleg az esti tapszerebe rakhatsz egy kis tejbedara pepet, ugy tovabb huzza ejjel. Csak olyat keress, amit tapszerrel kell higitani, nem pedig vizzel.
2009. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kell egy pár nap, hogy a tej igazodjon a megnövekedett igényhez, azt szerintem várd meg. Ha utána sem lesz elég, akkor esetleg adjál gyümit, de mindig a tej legyen az első, a tápszer adag helyett lehet a más. Legalábbis így gondolom, de nem tudom, hogy vegyes táplálásnál mi a "hivatalos" menet.
2009. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!