Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdjem a hozzataplalast...

Elkezdjem a hozzataplalast vagy meg huzzam?

Figyelt kérdés
5 honapos a kisfiam, eddig csak anyatejet kapott. Eszrevettem, h mostansag nagyon gyorsan kiuriti a cicijeimet, aztan reklamal, hogy meg enne. Sajnalom szegenyket, h abban a pillanatban nem tudok neki adni, de ugy fel orara ra, ha ujra cicire teszem, megint beindul a tej. Probaljam meg huzni egy-ket hetig vagy kezdjem el a hozzataplalast? Egyebkent szepen fejlodott eddig. 3200 grammosan szuletett es most 7400 gramm. A 4.honapban meg 500 grammot hizott.
2009. ápr. 30. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elkezdheted!! mi is 5 hósan kezdtük el tök jól eszik. mi is csak anyatejesek voltunk de nem volt elég vettem hát egy nagy levegőt és hajrá. :-))
2009. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdeném a hozátáplálást szépen, lassan. Jönnek a friss gyümölcsök, nyugodtan kóstolgathat már
2009. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló okok miatt 5 hó 1 hetesen kezdtük el a kóstolgatást mi is. Így 6 hósan már normál adagot is tudtunk enni :)
2009. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is elkezdeném, és inkább hozzátáplálva próbálnám kihúzni, mint tápszerrel.

De persze ha nem elég neki, akkor kell a tápi is...

Egyeztess a dokiddal.

2009. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert mindenutt ezt a 6 honapos korhatart olvastam. Nem tudom, mennyire lehet ezt rugalmasan kezelni, es hogy az 5 honapos kor meg belefer-e. Szeretnem legalabb 1 eves koraig szoptatni (bar lehet, h ez nincs a hozzataplalassal osszefuggesben). Egyebkent mar nagyon nezegeti, ha mi is eszunk valamit:-)
2009. ápr. 30. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan kezeld rugalmasan:-)
2009. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5,5 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást almával. Egyszerűen azért, mert kinézte a számból. Akkor, csak odaadtam neki "megnyalogatni", s ez tetszett neki. Ezután már lereszelve adtam. Majd a körtét, banánt.

Szóval szerintem ne azért próbáld ki, mert szerinted kevés a tejcid, hisz azt gyakoribb szopikkal tudod növelni, hanem mert úgy látod, hogy már valóban kiváncsi rá. Pár napig úgy is csak egyféle ízt adsz, ha bejön, ha meg nem, próbálkozhatsz mással. Ezenfelül még a pocija is jelezni fog, hogy érett- e rá az emésztése, vagy inkább még várj vele.

2009. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fuuu, de izgalmas! Holnap veszek is almat vagy barackot.

Eleg egyontetuek voltak a valaszok:-) Koszonom.

2009. ápr. 30. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Barackot még ne adj.A kiskönyvben középen van egy szupi táblázat arról, mit ehet, és mit nem.Az én lányom nem ette meg a gyümölcsöt, úgyhogy mi krumplival, répával kezdtünk.
2009. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

upsz. koszi utolso. Sajnos nincs ilyen szuper kiskonyvem, mert kulfoldon elunk:-(

de akkor almaval kezdunk, nem barackkal.

2009. ápr. 30. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!