Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam a héten lesz 4...

A kisfiam a héten lesz 4 hónapos. Az utóbbi 1 hétben 2 óránként kér enni, ha nem adok neki cicit úgy sír hogy belevörösödik. Talán nem elég neki a tej. Más is volt így? Elkezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, kezdd el, orulj neki, hogy eszik a draga. Krumpli, sargarepa, cekla, alma, ezekkel kezdd, majd johet a csirkehusi es a spenot is.

Esetleg vegyel neki parszor bolti uvegest is.

Ha jo evo lesz, akkor konnyen leszel, mert par honapig fozocskezel neki, utana pedig eheti amit ti! Ne felj etetni.

2009. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk...kb 2-3 óránlént kért cicit.Most lett 6 hónapos és csak most fogjuk elkezdeni a kostólgatást.Sok helyen azt olvastam hogy nem túl jó a korai hozzátáplálás,persze ha szükséges és muszály akkor nincs mit tenni. De én inkább sűrűbben etettem...:)
2009. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tedd sűrűbben cicire, hiszen minél több inger éri a cicit, annál több tej termelődik? Egyébként bizti, hogy éhes, nem lehet csak megnyugvást keres? Mondjuk megmozdulhatnak már a kis fogai is. Na de ha ennek ellenére is éhes, kezdheted a gyümit, majd a főzit!

Minden jót!

2009. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjal neki enni mar, csinalj neki fozit, semmi baja nem lesz, hidd el. Mit tudsz csinalni, ha mar a tej nem eleg neki? Tapszert kellene hogy adjal? Nem, adjad neki a krumplit, es az almat, sargarepat, nalunk is igy volt. Kb. 1 honapig adtam neki a bolti uvegest is.
2009. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont ugyanígy voltunk. Én odavettem magamhoz a nagyágyba, gyakrabban cicizett, meg elkezdtem adni neki délutánonként SINLAC pépet. EZ teljesen allergén-mentes, 4 hónapos kortól adható. Az én kislányom még nem is volt egész 4 hónapos, amikor elkezdtem adni neki. Próbálkoztunk tápszerrel is, de mivel előtte cska anyatejet kapott, nem ízlett neki egyik fajta sem. Válogatni meg nem igazán tudtunk, mert tejérzékeny.

2009. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!