Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdjem a hozzátáplálást,...

Elkezdjem a hozzátáplálást, vagy még ne, ha van sok tejem?

Figyelt kérdés
A védőnő és a sok könyv is azt sugallják, hogy ne, de sok kismamától hallottam, hogy minél később kezdi el a 4.5 hónapos babám az ízeket kóstolgatni, annál nehezebben szokik hozzá. Te hogy döntöttetek?
2009. júl. 9. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Én elkezdtem (volna)4,5 hósan mert nem hízott rendesen de mindent utál, szinte hány ezért a védőnő azt mondta, hogy akkor meg ne erőltessem mert még korai neki. Nekem ebből az jön le, hogy nem igaz az állítás, hogy minél előbb annál jobban megszokja. Épp ellenkezőleg.

Ne kezdd el!

2009. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van elég tej még tápláld azzal!Mindkét babámat 6 hónapig kizárólag anyatejjel tápláltam,nem volt gond az ízekkel,kóstoltatással!Most 4 és 2 évesek,mindenevők!!!Imádnak mindenféle levest,főzeléket!!!Szoptass,örülj,hogy van tejed és etetheted a babádat!A nagy melegben is fontos,hogy az anyatej pótolja az elvesztett folyadékot a kicsi szervezetében!
2009. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy mereven nem ragaszkodnék a hat hónapos határhoz, én akkor kezdtem el amikor már feltűnően kezdett érdeklődni a mi kajáink után.
2009. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 5 hós, és majd kiesik a szeme, mikor mi eszünk. Ezért minden nap adok neki pár kanál gyümölcsöt, nagyon örül neki!
2009. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!