Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a reakció mikor...

Mi volt a reakció mikor megtudtátok hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Apának hogy mondtátok meg?
2009. okt. 15. 13:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos történetek.

Nálunk apa nem szeretett volna még, de becsúszott mikor elmondtam neki először ideges lett és inkább eljöttem, majd este sírva hívott fel, nagyon örült a gyereknek.

a szülés óta eltelt 3 hónap imádják egymást.

2009. okt. 15. 14:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sírtam, annyira megilyedtem. 10 éve hallgattam a dokiktól, hogy nem lehet gyerekem... azt sem tudtam hogy mi van. Sírva hívtam a barátnőmet, aki nem értette, mit beszélek... mire felfogta "és miért sírsz? Megilyedtél? volt a reakció, akkor jöttem r, hogy valóban megilyedtem. Hogy most akkor ez vn? És már nem lehet visszacsinálni? Pedig tervezett baba volt, még is felfoghatatlan.

Apának emilben küldtem egy szülés várható időpontja kalkulátort, este megnéte, de nem esett le, hulla fáradt volt...aztán megkérdeztem, na mit gondolsz , mégis miért küldtem pont most? Aztán nagy öröm...

A második közös tesztelés volt, szintén tervezetten, örültünk a pár hónapos csalódás után..

2009. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt csináltuk. 2 tesztet vettünk és az első elég furán mutatta ki, hogy pozitív, ezért vettünk még egyet, hogy ketten lássuk az eredményt.

Én elkezdtem zokogni annyira kiakadtam, nem tudtam, hogy örülök vagy mi bajom van. Ő meg csak vigyorgott és máris elkezdte tervezni a jövőt. Pár nap kellett míg lenyugodtam, most 13 hónapos a kislányom :)

2009. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Mi a sokadik próbálkozás után feladtuk,de amikor nem jött meg, mondtam anyukámnak, hogy nézd itt egy patika veszek egy tesztet ezen már nem múlik,a legolcsóbbat vettem meg,nem tudom miért.Haza mentünk,megcsináltam gondolván úgysem vagyok terhes,a legolcsóbb teszt kimutatta:pozitív:)

Kijöttem és kicsit alpárian,de boldogan azt mondtam: b...d meg terhes vagyok:)De félre értések elkerülése miatt nagyon örültem neki,csak ez kicsúszott a számon:)Ez akkor abban az időben nagyon jól jött ki.Apa haza jött ,az asztalon a teszt, észre sem vette.Amikor szóltam, hogy nézd meg mi van ott, na akkor leesett neki:) Nagy volt az öröm és azóta is nagy!!!!!

2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt csináltuk! Mikor megláttam az eredményt, bőgtem, ő mikor kiolvasta a mellékelt tájékoztatóból, hogy mi is történt, kétségbeesetten nézett rám, és kérdezte (a bőgés miatt): De örülünk nem? Mire én bőgve: Igen! Majd összeborulás! :)
2009. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta egy hülye doki, hogy PCOS-es vagyok, azért feszít a hasam, és azért van össze-vissza a havim.

Nagyon sokat bőgtem miatta, de aztán furán fáradékony voltam, meg az édességtől kétszer hánytam, hát leteszteltem az orvos diagnózisát...

Pozitív lett. :-)


Akkor azért bőgtem, mert én már annyira kétségbe voltam esve, hogy nem lehet gyerkőcöm, erre kiderült, hogy a doki volt egy nagy marha, a méhemet meg sem nézte a rohadt ultrahanggal!


Apa nyakába ugrottam, hogy mégis apa lesz!!!!


Ja, és azonnal orvost váltottam... :-)

Nem bántam meg, nagyon jó orvosom van most, és biztos felismerné, ha újra terhes lennék... :-)

2009. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!