Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a reakció mikor...

Mi volt a reakció mikor megtudtátok hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Apának hogy mondtátok meg?
2009. okt. 15. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ő már tudta:)

én kicsit megijedtem, aztán pár pillanat alatt lenyugodtam. kivittem a tesztet, megmutattam neki, kissé remegett a kezem:) ő meg röhögött, és mondta, h ebben biztos volt:)

2009. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt csinàltuk a tesztet és sirtunk! :)
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus!
2009. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
már rég próbálkoztunk,de akkor épp nem,mert lakásfelujjításba kezdtünk és mondta,most nem foglalkozunk babaprodzsektel.de 3 nap késés után hozattam a párommal tesztet,modntam várok még 1 napot,nem akarom,hogy csalódás legyen.a párom el ment a könyvelőhöz,aki mellesleg barát is.megcsináltam és lám 2 csíkos lett.hívtam a párom,hogy hol van már ilyen soká,mondta mindjárt jön csak beszélget még.megint hívtam jöjjön már mert mondani kell valamit,mindjárt jövök a válasz.persze nem értette mert sose szóltam rá ha elment valahová.forrt bennem hogy elakarom mondani,persze sírtam.felhívtam a legjobb barátnőm:terhes vagyok.aztán sírt ő sirtam én.mikor apa végre hazajött,csak a szekrényre volt kirakva a tesz 2 csikkal.nézte,nézte,kivirult,majd kérdezte terhes vagy?bologattam,hogy igen,ránézett a 2 csíkra és csak ennyit mondott:2 lesz?drágám mág sose látott pozitív tesztett azt hitte a 2 csik 2 babát takar.könnyesen jöt röhögtünk.ennyi a történetem.még mindig meghatódom ha rá gondolok.
2009. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Én férjem toporogva állt a fürdőszoba előtt, mikor kinyitottam az ajtót csak az orra alá dugtam a teszt eredményt:-) Először csak hüledezett, utána nagy öröm hogy apa lesz és már hívta is a szüleit:-) Pedig mondtam hogy még korai, bármi lehet.

Azóta itt szuszog a 3 és fél hónapos kisfiunk és nagyon imádjuk!

2009. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt csináltuk.Reakció:Nem hiszem el!!!


Fél évet próbálkoztunk.


2 hós kislány anyukája

2009. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát legutóbb egy picit késégbe estem, de már elmúlt. :) A harmadik babám akkor volt 9 hónapos, szóval kicsit korábban jött mint terveztük, de már nagyon örülünk neki.
2009. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt csináltuk a tesztet és a férjem sirva fakadt annyira örült:)!Engem kicsit levert a viz de aztán felfogtam:)!!


5 hós kisfiú anyukája

2009. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem telt el annyi idő, hogy késsen a menszeszem, elmentem nődokihoz, mert meg tudják mondani a méh tapintásáról. Azt mondta nem vagyok terhes. A párom azt mondta, tudta, hogy elsőre nem fog sikerülni. Az aktuális menszinél csináltam egy tesztet reggel 6 órakor, mert már nem tudtam aludni, és lám pozitív lett!! Én elsírtam magam, a párom meg egésznap vigyorgott.
2009. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha a férjem nem mondja, hogy szerinte jön a baba, akkor sosem csinálok tesztet és meglepődtem volna, hogy a szülőszobán találom magam. :) De a viccet félretéve, először én is kicsit megijedtem, de amint az ijedelem engedte, leültem, tollat ragadtam és a lányom nevében írtam egy levelet az újdonsült apukának! :) 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!