Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy érzitek magatokat azóta...

Hogy érzitek magatokat azóta mióta megtudtátok hogy terhesek vagytok? Legfőképpen a "friss" (pár hetes) terhesekre gondolok!

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom felfogni, eddig el sem tudtam képzelni, hogy milyen ha valakinek saját pocaklakója van és hogy ez velem is megtörténhet, erre tegnap + lett a tesztem! Iszonyatosan boldog vagyok, de egyszerűen nem tudom felfogni!
2008. dec. 18. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes én is pont így érzek.

Amikor megjött szomorkodtam,hogy miért nem vagyok terhes,amikor pedig pozitív lett a teszt megijedtem.Arra gondoltam jobb lett volna ,hogyha a következő hónapban esek teherbe. Vagyis nem tudtam mi lenne a jó,babát pedig nagyon akartam.

Persze,hogy nem lehet felfogni,mert még nem voltunk ebben a helyzetben .Erre való a bő 9 hónap.

Csupa új dolog vár ránk.

Gratula a babához!

2008. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nagyon gratula a picihez.

Nekem már van egy 15 hónapos csajszim, és a 2. babóval most vagyok 14 hetes.

Eleinte nehéz is felfogni, hogy lakik bent valaki, mert nem látszik, nem érzed. De mihelyst megérzed hogy bökköd, és nő a pocid, onnantól teljesen más érzés. Elkezded simogatni, beszélsz hozzá, mintha már kint lenne.

És minden hónapban látod UH-on, a 35-36. héttől meg hetente kell menni NST-re, ahol a szívét hallgatját, és rögzítik papírra 20 percen keresztül, plusz a méh-összehúzódások erősségét....húú, de ez még odébb van..:D:D


Van aki az elején rosszul van, én spec. a 12-13 héttől vagyok érzékeny 1 bizonyos szagra, de az nagyon oda vág..:D

Egyébként minden más elviselhető...

Remélem te is jól viseled, és a végéig jól leszel..

boldog babavárást neked..

2008. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül az érzéssel!

Naponta én is azon izgultam, hogy mindent megadnék ha azért nem jönne meg mert terhes vagyok, és tessék... :)

Szeretnék már túl lenni az első vizsgálatokon, hogy teljesen megnyugodhassak, de ettől függetlenül nagyon boldog vagyok, és gratula nektek a babócákhoz!!! :)

2008. dec. 18. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is pont így voltam, a mai napig a táskámban tartom az első tesztet :) Pedig már 15 hetes vagyok. Én az elején sajnos vérezgettem, de azóta szedem a MagneB6-ot és a Rutascorbint, így ez megszűnt. Ezen kívül csak étvágytalanságom van, valamint fáradékony vagyok, más panaszom nincs.


Sok boldogságot :)

2008. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig sok tünetem nincs (kopp, kopp, kopp), csak néhai reggeli hányinger, a görcsök néha erősebben, néha gyengébben és én is étvágytalanabb vagyok, sok mindent nem kivánok amit előtte szerettem, pedig pont mindenhol azt hallja az ember, hogy megnő az étvágy...
2008. dec. 18. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! mi most vagyunk a 6. hétben, tehát mi nagyon az elején vagyunk. Tegnap volt egy hete, hogy megcsináltam az első tesztem. Az első dolgom az volt, hogy felhívjam a férjem, aztán beálltam a tükör elé és sírtam, közben beszélgettem hozzá. :) Tök hihetetlen! De csodálatos! :) Sok boldogságot nektek!
2008. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!