Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízik 3 hónapos...

Nittababy kérdése:

Mennyit hízik 3 hónapos babátok két hét alatt legföképpen a tápszeres babák anyukájának válaszát várom de mindegy negyven dkg az sok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam tápszeres volt, de nem volt könnyű elfelejtenem, hogy náluk ennyi idősen havi 1 kg hízás volt.

Havi mérés volt, de gondolom 2 hét alatt fél kilót híztak.


És a doki sosem szólt érte, mindig helyeselte a havi 1 kg hízást.

2011. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem volt könnyű elfelejtenem....



szóval nem volt nehéz megjegyeznem :)

2011. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 2 hónapos mérésen volt 5390 gramm. 3 héttel később mentünk reflux gyanúval a doktornőhöz, mondta, hogy mérjük meg. Akkor volt 5810 gramm. Szóval 3 hét alatt hízott fél kilót. És nem mondta a doktornő, hogy sok lenne.
2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem a doki azt mondta hogy ne adjak neki annyit enni mert 2 hét alatt az rengeteg de há lejebb veszem egy evés adagját akkor ordít hogy éhes!
2011. máj. 23. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg?

Lökött doki:)

Nekünk mindig az aktuális súlya alapján számolta ki a kaja adagot.

A 2. gyereknél pedig már én számoltam, volt, hogy 1-2 hetente emeltem, és mindig tartotta a hízási ütemet, sosem ugrott meg, vagy le.



Amúgy hány kilóval született a babád?


1.voltam

2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14:38-as vagyok. Az én lányom már 2 hónapos kora óta 150 ml-t eszik egy evésre. Ami sok, de a dokinő mondta, hogy a testsúlyához képest éppen jó. Ötször eszik amúgy egy nap.
2011. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A dokitok jó nagy baromságot mondott! :)

Egy ekkora babát nem lehet éheztetni, diétára fogni... A mienk pont az ellenkezőjét mondta, ha éhes a baba, adjak neki enni, túletetni nem lehet úgysem.

2990 grammal jöttünk haza a kórházból, 1 hónaposan már 4400 gramm volt, holnap után megyünk megint súlymérésre, de lassan üti a 6 kg-ot a fiatalúr. (Most 10 hetes.)

A szomszéd baba 4 héttel idősebb, mint az én kisfiam, ő már lassan 7,5 kg-nál jár.

2011. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bogyo110 ***** válasza:
Nálunk is fél kilót hizik két hét alatt kb igaz mi már hozzá is táplálunk két hét mulva lessz 4 hónapos!szerintem ez normális !
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposan 7kg-sak voltunk (lány, kezdettől tápszeres), és kb mi is 40-50 dkg-ot híztunk 2 hét alatt. Az meg, hogy ne adj neki annyit enni, hülyeség!!!Babát nem lehet éheztetni, tudja Ő, hogy mennyit kér. Eleinte a lányom is többet evett, mint a "számított normális" adagja. Ez volt egy hónapig, azóta pedig szinte ugyanannyit eszik: egész nap átlag 700-750ml-t.Később majd kevesebbet eszik, mert akkor mással lesz épp elfoglalva, nem az evéssel.
2011. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3340el született az enyém most 110 milit eszik azt monta adok az sok de ha 100 adok utána sir nem veszem lejebb ez hülye én nem fogom éheztetni az tuti
2011. máj. 24. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!