Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnétek 1 hónapos babának...

Mit vinnétek 1 hónapos babának és anyukájának babalátogatásra?

Figyelt kérdés

Igazából a babának félig-meddig megvan. Valami pici játék, egy-két ruhácska esetleg. De anyának mit?

Baráti család, lehet azt mondani, igaz régen találkoztunk már.


2011. okt. 1. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Virágot mindenképp. Én nagyon örültem, ha valaki fazékkal állított be, pl. az egyik barátnőm a kedvenc levesemet főzte meg nekem, azt hozta :) Sokan szeretik a süteményt, azon kívül telitalálat a gyümölcs, a gyümölcslé (nem szénsavas!) és ha szereti a teákat, az is jó.

Ezeken kívül + ajándék egy frissen szült kismamának?

Nem tudom, szerintem ajándéktárgy nem feltétlenül kell, inkább ilyen kismamás dolgok, amiket írtam :)


Ja, megvan: babanapló, babás fényképalbum esetleg vagy képkeret.

2011. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy jó húslevesre én is gondoltam, persze puffasztó dolgok nélkül. Valamint egy piskótát szeretnék sütni. Apuka italt kap és túrórudit :) mert azt nagyon szereti.

Csak anyával voltam gondban. Nem is emlékszem én mit kaptam 2,5 éve.

Babanapló nem rossz.... igaz nekem nem lett volna időm írni. :)

2011. okt. 1. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Kez es lablenyomat keszito esetleg?
2011. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Babanaplóra gondoltam én is.... Tescóban 2000 Ft, az tuti jó ötlet.
2011. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pelenkát hoztak aminek nagyon örültem,mert bizony az mindig kell,és nem filléres dolog.A babának rágókét hoztak.Kaptam ajándékcsomagot kettőt is.Az egyikben kakaótól,a bon-bonig minden jó volt benne,a másikban meg olyan dolgok voltak ami a picinek kellett.sampon,krémek,cumik,pelenka stb..Jól összeállították.
2011. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó a pelenka, babanapló amit eddig írtak. Még jó lehet pl. egy forgó-zenélő ha még nincs (3500ft), vagy rágóka (igaz késöbb veszi hasznát, mikor már tud fogni), kis zokni (azt hittem felesleges, de nem), meg akár cumi
2011. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Amit előttem írtak, azok nagyon jók. Ami viszont szerintem szupi, az a babkocsira játékhíd. Én most vettem a kisfiamnak, és imádja. Nem fog unatkozni a kocsiban, és a hordozóra, kiságyra is rá lehet csiptetni.
2011. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek babalátogatóba és pelustortát csináltam! :-)


Gyönyörű lett! Pelenkákat felcsavartam szorosan körbe raktam, szép masnival összekötöttem, csináltam egy kisebb kört is, azt a tetejére raktam (szintén szép masnival összekötöttem)- így emeletes pelenka"torta".

Krepp papírból rózsákat csináltam, minden széleken levő pelus közepébe raktam egyet-egyet.

A masni oldalába raktam egy rágókát és egy kis zoknit.

A tetejére picire összehajtogatva a baba nevével hímzett (na ezt úgy rendeltem) bodyt, úgy hajtogattam hogy csak a mesefigura és a baba neve látszódjon.

Ezt ízlésesen becsomagoltam celofánba.

Holnap várja a reakciókat! :-)

Remélem örülni fognak neki, pelenkából sosem elég, nem?!


Ha gondolod, linkelek róla képet. Ha kell neked is csinálok, most nagyon belejöttem :-)

2011. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Virágot semmiképpen NE vigyél!


Szintén: Pelustorta (Én is adtam és kaptam is), egy örök emlék, biztos sokáig megmarad a szülőkben és a kép biztosan bekerül a babanaplóba! :D


Ha még nem láttál ilyet akkor itt megnézheted:

[link]

2011. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pelenkatortáról sztem már lecsúsztam, ma megyünk látogatni, de nem volt időm sehova se menni.

2011. okt. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!