Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babát lehet sport...

Mennyi idős babát lehet sport babakocsiban tolni, úgy hogy háttal van az anyukájának? Van olyan olcsóbb sportkocsi, ami mindkét irányból tolható?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 9 hónapos a lányom,2 hete vettünk sport kocsit.

Voltunk párszor sétálni vele,nagyon jól elvolt úgy hogy háttal van nekem.Hát sport kocsikban nem nagyon van 2 irányból tolható.Bár lehetséges.

2011. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6hós korától van meg kb neki,és elsö pillanattól kezdve nagyon szereti a babám is,és én is,élvezte már akkor is,h jól tud benne nézelödni! :)
2011. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majdnem 6 hónapos volt, amikor úgymond sport kocsiba tettük, ami szembe nem volt fordítható. ebből sosem volt gond, nekem egy kicsit furcsa volt, hogy nem láttam, mit csinál, de ha kiváncsi voltam rá, akkor megáltam és megnéztem. ő pedig így jobban tudott nézelődni.
2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már ilyenben toltam, nagyon szeretett nézelődni, inkább nekem volt furcsa megszokni, hogy nem látom, de meg kell állni megnézni, hogy mit csinál.
2011. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb.fél éveset,aki már tud szépen ülni. Én sokáig szemből toltam még,mert nagyon zavart hogy nem láttam mit csinál,de nem reklamált,igazi babakocsis csajszi még aránylag most is:) Két irányból tolható sportkocsival,ami könnyű még nem találkoztam. Csak a megfordítható sportüléses multifunkciós van ilyen,nekünk az volt,mostmár esernyőt használunk olyan másfél éves korától.
2011. febr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha állítható az ülés dőlésszöge, akkor korábban is ki lehet próbálni, mi 4 hónaposan próbáltunk ki egy ilyen sportkocsit, eléggé elfektetve volt benne, és nagyon élvezte benne a kicsi a sétát. ha nem állítható, akkor csak olyan babát szabad beleültetni, aki már tud rendesen ülni.
2011. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!