Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor először tudtátok használni a babakocsiban a sport részt?

Figyelt kérdés

És aki át tudja forditani a babakocsin a tolókart,mikor tolta nem szemből a babáját?


Kösszke:)


2010. szept. 17. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én első pillanattól kezdve toltam úgy, hogy nem láttam, de csak akkor, ha pont úgy sütött a nap, hogyha velem szembe lett volna, akkor bele sütött volna a szemébe.

A sport babakocsit 3-4 hónapos kora körül kezdtük használni.

2010. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak a sportrész használtuk újszülött szűkítővel, ha kellett lábzsákkal, vagy a hordozót (vízszintesen dönthető) TS-es. Mivel csak az volt, mózes nem, de nem is akartam mózeskosaras kocsit

Kb 4-5 hónapos korában raktam félig fekvőbe, 6 hónaposan ülőbe, mert felült.


Anno fiamnál ugyanígy volt, neki sima átfordítható tolókaros, vízszintesig dönthető PC kccsija volt, nem TS-es.

2010. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól lehet használni a sport részét.És a nap állásától függőt,hogy mikor fordítottam meg a babakocsit.
2010. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan, mert akkor már stabilan ült. Ritkán tolom úgy, hogy kifelé legyen, én is szeretem látni, hogy mit csinál éppen és ő is állandóan figyel ,ha összeér a tekintetünk (kb. miden 10. lépésnél), akkor mosolyog. Most 2 éves, ez alatt az idő alatt mondjuk 10x volt kifelé.
2010. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
9 hósan cseréltük le a behemót lengyel babakocsit egy sportosabbra - nem sport babakocsira- az már nem forditható karos hanem olyan hogy a baba előre néz benne.
2010. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12.47-es vagyok rosszul írtam,bocs a kart fordítottam el.
2010. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

A babám lassan 5 hónapos!És ha az ölembe van és tartom a kis hónalja alatt szépen felül,magától még nem.A sport részt akkor használhatom,ha saját magától már ül,ugyi?

2010. szept. 17. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, de még kicsit döntöttük a sportrészt is, mert nem ült még stabilan. Én speciel végig szemben toltam magammal, hogy lásson, tudjunk 'beszélgetni', csak akkor fordítottam meg a kart, ha erős szél fújt és így jobb volt a kisfiamnak.
2010. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha dönthető középső fokozatba is nemcsak teljesen ülőbe akkor már 4-5 hósan is lehet.


a teljesen meredek ülő pozicióba csak akkor lehet állitani a babakocsi sportrészét amikor már támasz nélkül is ül a kicsi.

2010. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem!

Nem tudom,amikor beállitom középső fokozatba,akkor olyan furán ül benne:)Kicsit eldől,és mintha nem érezné magát biztonságban.Ezért még a teljes vizszintet használom.Csak kaptam 1 sport babakocsit ami 1 irányból tolható,és már NAGYON szeretném használni:)

2010. szept. 17. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!