Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a kislányom. Mitől...

10 hónapos a kislányom. Mitől lehet lehet az, hogy vannak ételek, de legfőképpen tejes dolgok, amitől kipirosodik a szája körül, de 10 perc után elmúlik? Ma a paradicsomnál is tapasztaltam.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy időre jó lenne ezeket az ételeket elhagyni és csak később újra próbálkozni velük! Lehet, hogy érzékeny rájuk és így jelez a szervezete.
2010. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ételallergia, mindenképpen egy darabig ne add neki ezeket. A tejet nem véletlenül nem javasolják nagyon sok babának egy éves kor alatt, könnyen allergiát okozhat. Hagyd el ezeket az ételeket, és próbálkozzatok vele pár hónap múlva.
2010. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem 10 honapos. Kb 8 honapos volt, amikor ugyanez a jelenseg megjelent. (Tej nelkul). Eloszor en is azt hittem, hogy etelallergia, de nem volt egyertelmu, hogy mire. Sok mindent kiprobaltunk, semmire es mindenre reagalt. Vegul epp tapszert csereltunk, amikor a jelenseg csokkenni kezdett (halvanyabb es rovidebb ideig).

Tehat kb 9 honapos koraban megszunt.

Szerintem csak veletlen, hogy pont a tapszer cserenel kezdett javulni. Egyszeruen, korabban meg nem volt elegge kifejlodve a gyomra, es ezert pirult ki. Mostanra kinotte. Szerintem a tied is ki fogja.

2010. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!