Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal letettétek a cigarettá...

Azonnal letettétek a cigarettát, mikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen!

Nem mondom, hogy könnyű volt, de azóta sem dohányzom. Már 4.5 hós a baba. Megcsináltam a tesztet egy reggelen, - ahogy felkeltem ez volt az első - és azóta nem gyújtottam rá, pedig 10 évig cigiztem előtte.

2009. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Korábban én is cigiztem, de amint megtudtam, hogy babát várok eszembe sem jutott, hogy rágyújtsak,azonnal letettem. Kísértésbe sem szoktam esni, hisz a babám egészsége mindennél fontosabb!!!!
2009. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal! Nem volt könnyű, de nincs az a függőség,hobbi,rossz szokás(ki minek nevezi) amiért kockáztatnám a babám egészségét.
2009. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én megundorodtam a cigitől ahogy terhes lettem,szerencsém volt,azóta sem szoktam vissza.10 évig cigiztem,7 éve hagytam abba.
2009. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Anyum 3 terhességet cigizett végig,szomszédasszony 4-et.Le lehet pontozni,egészséges felnőttek vagyunk mindannyian.És csak őket emeltem ki ,de többeket ismerek.Mindenesetre ne cigizz ha lehet,vagy nagyon keveset.

Őszintét írtam,ha nem tetszik akkor is így van.

2009. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes koromig szívtam,csak 4-5 szálat, majd egyik napról a másikra már nemdohányoztam. Ki lehet bírni, de sajna én nem undorodtam meg tőle,igy azért néha nehezebb.
2009. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is 10 éve szivom, de amint lenne egy apro jle vagy pozi teszt sutána nem gyujtanék rá. 3 éve várunk a babára. nagyon nem szeretném elvesziteni..
2009. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát, a pozitív teszt után elszívtam még 4 szál "utolsó" cigit (nem egymás után, egész napra elosztva) aztán megkértem a páromat, hogy vigye el magával reggel a cigimet, és felkészítettem, hogy hívni fogom azokban az időpontokban, amikor rá szoktam gyújtani, hogy lelki támaszt nyújtson.

Végül mikor felkeltem reggel, a cigi ott figyelt, mert a párom elfelejtette, de fel sem kellett hívnom, egyszerűen nem kellett rágyújtanom. Ennek egy hónapja. Előtte 5 évig dohányoztam.

2009. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Áldja meg az ég aki lepontozta a válaszokat! :S Mi nem tetszett benne?????
2009. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látszik, hogy ebben a kérdéskörben sem sikerült senkinek 100%-ot produkálni. Leírná valaki, hogy mi a 100 pontos válasz?
2009. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!