Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal letettétek a cigarettá...

Azonnal letettétek a cigarettát, mikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En mindenkinek 100-at adtam! De igazan elhuzhatna innen a bubanatba,aki lepontozza a valaszokat a kerdesemnel!!!
2009. aug. 25. 01:20
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Én pl.az elsővel is bagóztam,és most a másodikkal is.Nagyon rossz,akaraterőm 000! sőt! kivánom is. nekem ezt doki nem mondta,unokahugomnak igen,annál rosszabb,ha idegbeteg.másik 3 uncsitesom is bagozott,mind a 4-en egészséges,bőven 3kg feletti gyereket szültünk. undorodom magamtól sokszor,és lelkiismeret furdalásom van,de ez van...most lehet lepontozni!
2009. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

Aha! Szóval a terhesség alatt bagózó, szánom-bánom kismamáké a 100 pont! Gratulálok! Sajnos egyre inkább úgy tűnik kezd lealacsonyodni a szinvonal. Engem már a lepontozás sem érdekel, csak az, hogy a sok tudatlanabb, hozzá nem értő kismama a pontszámok alapján szelektálja azt, hogy mi helyes és mi nem.

Azt gondolj, hogy a magasabb pontszámú válaszolóknak biztos igazuk van, vagy jobban tudják...

2009. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Előző vok! én mondjuk sose pontozok,én csak irok.mindenki azt csinál,amit akar.gondolom én,aki most 100%-ot adott itt nekem,az csak az őszinteségemért volt,és nem azért,mert jól teszem,amit teszek.én nem mondhatum juliskának azt se hogy tegye le,azt se hogy ne.mindenki akaratereje,és döntése.
2009. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Pozitív teszt után még én is elszívtam az utolsó pár szálamat, aztán eszembe sem jutott, hogy úristen, le kell szoknom! Első körben még rosszul is voltam a szagtól, a gondolattól, aztán eltelt pár hét, és nem mondom, hogy nem kívánom, de ha egy slukkot is szívnék bűntudatom lenne, és a babáért kibirom! Nehéz, de vállaltam a babát, vállaltam, hogy leszokom...
2009. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én ahogy megcsináltam a tesztet és pozitív lett- még elszívtam 2 szállal és utána letettem.

De megis undorodtam a szagától!

Most a 28. hétben járok és azóta sem éreztem rá indítatást, hogy rágyújtsak!

8 éve dohányoztam.


Sok sikert a leszokáshoz!!!

2009. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!