Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan közöltétek a párotokkal...

Hogyan közöltétek a párotokkal, amikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok? Gondolok itt valami romantikus dologra, amire mindig emlékezni fog.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én férjem számitott rá, együtt teszteltünk már előtte, igy nem volt romantikázás, csak együtt örültünk. Igy is emlékezni fog rá egy életre. Azért sokkot ne kapjon párod, remélem, ő is akarja a picit. Sok boldogságot!
2009. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En egy diszes karkotos dobozba tettem neki bele a tesztet. Masnival volt atkotve. Eloszor azt hitte ekszert kap,de aztan meglepodott,mikor meglatta a + tesztet es nagyon orult neki. :)
2009. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már évekkel a gyerekvállalás előtt elhatároztam, hogy a baba érkezésekor kap tőlem egy kis dobozban valami babás dolgot pl. cumit, kis cipőt. Aztán lassan 2 év sikertelen próbálkozás után a Kaáliban tudtuk meg a jó hírt és elmaradtak a kellékek, de ennél csodálatosabb nem is lehetett volna. Úgy gondoltam, hogy majd a családi bejelentésnél megvalósítom a korábbi tervemet ...
2009. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk sem volt nagy romantika, mert a férjem napra pontosan tudta mikor van peteérésem, mikor kell megjönnie és, hogy mensi előtt egy héttel "idegbeteg" vagyok. Mivel ez utóbbi kimaradt és nem szóltam, hogy megjött, tudta, hogy sikerült. Teszt nélkül is.

Pedig olyan klassz ötleteim lettek volna...

2010. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!