Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pasik! Terveznétek ti gyereket...

Pasik! Terveznétek ti gyereket a párotokkal úgy, ha már nem éreznétek azt hogy szeret, és nem lenne olyan odaadó, kényeztető és önzetlen velem, mint az első évben? 41/ff

Figyelt kérdés

Félek hogy úgy járok mint az exnejemmel. Akkor jött össze a gyerek, amikor már "kihűlt" a kapcsolat.

Az biztos hogy egy gyerek csak tovább növeli az elhidegülést. Vagyis még kevesebb figyelmet kapnék mint most


2011. máj. 15. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom szörnyű ezt kimondani, de néha úgy érzem hogy nem is a szerelme vagyok, hanem csak egy spermadonor, akire szüksége van a ciklusa tizennegyedik napján.

Ha vissza mennénk az időben 2 évet, simán belemennénk a gyerekvállalásba. Akkor minden tökéletes volt.

2011. máj. 15. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem terveznék, és nem is akarnék tőle gyereket.
2011. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sumergo ***** válasza:
Beszélj a pároddal! Mondd el neki amit itt leírtál. Lehet hogy annyira rá van cuppanva a babatémára, hogy emiatt kicsit hanyagol. Beszélgessetek!
2011. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de nem tudom megállni, hogy ne írjak. Beszélgettél esetleg vele, hogy miért nem szentel neked már annyi figyelmet? Amúgy, ha elmondod neki, amit itt leírtál, nem lesz gond a gyerektervezéssel. Gondolom, elfut egy ilyen önző palitól. Ahogy leírod, nem akarsz te gyereket, mert nem bírnád, ha nem te vagy a középpontban. Csoda ha kihül egy kapcsolat, ha veled kell odaadónak lenni és téged kényeztetni?
2011. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

.. egy kapcsolatban egyes számú kérdés nem az, hogy ő szeret-e, hanem hogy te szeretsz-e.


ez az egyetlen dolog, amiben biztos lehetsz.


a kérdésed nem ad erre egyértelmű választ :))


márpedig minden további kérdésre (pl. legyen-e gyerek) a válasz ettől az egytől függ.

2011. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem csak attól függ hogy ő szereti-e a párját... Igenis fontos dolog hogy nem érzi azt, hogy a párja szeretné őt.


Kedves Kérdező! Mindenképp beszéld ezt meg a pároddal, mert ha te ezt érzed, necces lenne egy babát bevállalni. (Egy gyereknek a legjobb ha családban nő fel, szüksége van mind a kettőtökre!) ... szerintem

2011. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!