Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjatok meg ha az...

Hogy oldjatok meg ha az autosulesben a babatok elalszik es feje elorebukik es log?

Figyelt kérdés
hattal a menetiranynak beszerelt autosulesben 10 honapos babam feje nagyon leore bukik ha elalszik, szerintem nagyon kellemetlen lehet. pedig 3 pozicioba dontheto a hata, de nem annyira, hogy ez barmit is megoldjon, mert az auto ulesenek az emelkedese ellensulyozza, igy szinte fuggoleges marad. proaltam mar az autosules alatt kitamasztani, de az sem segit. hosszuakat utazunk
2009. okt. 10. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nyaktámasz párnát bababoltban, esetleg azt próbáld meg. De elég furcsa gyerekülésetek lehet, nekünk csak oldalra billen benne a gyerek feje, előre soha.
2009. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sztem sehogy.Ha nagyon kényelmetlen lenne neki felkelne rá:)

Amúgy azt hogy csinálod hogy a gyerekülést menetiránynak háttal szereled be?

2009. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fordítsd meg a gyerekülést,és majd az erőhatások megoldják a problémádat
2009. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
0-18 kg-ig van a gyerekules, es a hasznalati utasitas szerint ezeket a tipusba tartozo uleseket 10 kg-ig a hatso ulesen menetirannyal ellenkezo iranyba kell beszerelni. semmi kulonlegse nincs a beszereleseben hattal, ugyanugy ul benne a baba. sajnos menetiranyba megegyezoen nem merem hasznalni, mert 6,5 kg a babam, az messze van meg a 10 kg-tol.
2009. okt. 10. 08:39
 5/13 A kérdező kommentje:
remy gyerekules, 3 pontban dontheto, de mint mar irtam, a kocsinkban mar nem tunik fel a dontes.
2009. okt. 10. 08:41
 6/13 A kérdező kommentje:
2009. okt. 10. 08:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de a teszten (ADAC német) ez az ülés a legrosszabb minősítést kapta.


[link]

[link]


Én a helyedben sürgősen vennék egy olyat ami megbízható.

Igy, ha egy fékezésnél hátracsapódik a kicsi feje, akkor súlyosan megsérülhet.

2009. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesztelések mögött is üzlet van. Testvérem tűzoltó. Sok babás autósbalesetet látott már (sajnos). Azok alapján, amit látott, semmi különbség a gyerekülések között. :(
2009. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nyaktámasz jó ötlet, csak az a baj vele, hogy ha a gyerek nyaka mögé rakod, mint ahogy elméletileg használni kéne, akkor még jobban előrebukik a feje. Nekem azt mondta az eladó, hogy egyszerűen a gyerek "gigájához" :) kell tenni és nem hátra. Én is kipróbáltam, hát így tényleg működik és oldalra sem csapódik a feje a kanyarokban!
2009. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat!

a nyakparnat ki fogom probalni, mert nagyon zavar, hogy log a gyerek feje es nem tunik biztonsagosnak.

sok gyerekulest neztunk meg es mindegyik ennyire volt dontheto, a dragak is es igy ugy gondoltuk, hogy akkor ilyen szempontbol az olcsobb is megteszi. de lehet nem volt jo otlet, mert atobbi biztonsagogabb, viszont a feje azokban is logna...sajnos

2009. okt. 10. 10:25
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!