Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és meg...

6 hetes terhes vagyok, és meg égettem magam kicsit, ez meg látszóthat majd a babán?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, egy kicsit meg égettem a könyököm nem annyira vészes, be kentem kenőcsel, de 2 óra el teltével is égető érzést érzek.

Tényleg nem nagy se semmi, sütés közben fel csapott az olaj és pont el talált


ma 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

NEM

🤦‍♀️

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
🤦🤦🤦 mégis miért látszódna rajta? Nem a baba égett meg, hanem te. 🙄
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Égést bekentél kenőccsel? Bravó... Majd jól elfertőződik.


Csak Irix spray-t vagy Panthenolt szabad ráfújni!



A kérdés többi részére inkább nem is reagálok.

ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, semmi baja nem lesz ettől a kicsinek. Ha fáj, az jó. Az azt jelenti, hogy nem haltak el az idegek, tehát biztosan nem harmadfokú az égés, nagy valószínűséggel nem igényel kórházi ellátást. Maximum abból lehet baj, ha elfertőződik a seb. Úgyhogy arra figyelj, hogy tartsd tisztán. Lehetőleg tegyél rá steril kötést.

Az ezüstkolloid jó fertőtlenítő és a gyógyulást is segíti. Égési sérülésre jó még a körömvirág, az árnika és az aloe vera.

Ha esetleg gennyes, bűzös váladék szivároga a sebből, akkor viszont fordulj orvoshoz, mert akkor elfertőződöt. Akkor se ess pánikba. Antibiotikum kúrával azt is helyre lehet hozni.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

99203300417 számsor

Ezt írd egy papírra piros tollal,minden számnál tapsolj egyet, a párosoknál kettőt, aztán gyertya lángjában égesd meg és mondj 3 miatyánkot, akkor nem fog látszani.

De vigyázz, mert ha elrontod bibircsók lesz az orrán.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Jobb vagy bal könyök?
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Jóisten gyere le!
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az "értelmes"válaszokat.

Csak hogy nem hülyeségből írtam ki a kérdést!

Második terhességem 1 lányom 1 éves és hasonló történt amikor vele voltam 2 hónapos és neki meg látszik ugyan csak a könyökén, nem feltűnő Hála Istennek de meglátszik neki.

Ezt próbáltam volna el kerülni a másodiknál.

És égési sérülésre való krémmel kentem be!

ma 13:33
 9/21 A kérdező kommentje:
És szerintem normális, hogy aggódok, helyén való mert ki ne aggódna???!!!
ma 13:34
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Aki kicsit is tisztában van az anatómiával.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!