Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes picivel korai Horvátor...

6 hetes picivel korai Horvátországba menni nyaralni, ha anyós-após is jön az anya részéről?

Figyelt kérdés

Egy hétre mennénk, a hat hetes kontrollon mindent rendben találtak, pedig császár volt és en többet voltam kórházban, szoptatni sajnos nem tudok. A nagyszülők lennének addig a babával picit, amíg néha kettesben lennénk a párommal.


Vagy ez nagyon korai?


aug. 29. 21:37
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Fürdeni szabad így én úgy tudom.
aug. 29. 21:38
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

Elég meredek oltatlanul elindulni vele. Legalább 3-4 hónapos legyen már.

De te tudod.

aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

Én ezt így nem vállalnam be.

Majd jövőre

aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%

Én sem vállalnám be. Én is császáros vagyok, igaz, én az ötödik hétig többet láttam az orvosokat, mint a családomat.


Biztosan kihagynám. Lányom karácsonyi, 8 hónaposan vittük először a Balatonra. Legalább az oltásokat várd meg!!!

aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%

Kizárt. Se oltás, semmi.

Meg odáig eljutni..

aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
De ez nem rólad szól, hogy te rendbe vagy meg neked fürdeni szabad. 6 hetes csöpp ujszülötted van, hogy képzeled a nyaralást vele? Gondolod most neki erre lenne szüksége?
aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

Hát 6 héttel (természetes) szülés után én még enyhén véreztem, se járni se ülni nem tudtam rendesen, nemhogy nyaraláson vagy fürdőzésen gondolkozzak. Örültem, hogy egészben vagyok és nyugton lehetek otthon és vártam, hogy kezdjen valami napirend kialakulni, mert anélkül semmit sem tud tervezni az ember.

Egy ilyen kicsinek ennyit az autós ülésben sem jó lennie,a fél házat vinni kell neki, ott kell sterilizálgatni, cumisüvegeket szárítgatni... Nem is tudom volt-e egy hétre elég ruhája, amikor naponta 3x folyt ki a kaki.

Egy ennyire kicsivel full nyűg és stressz az egész, én tuti nem mennék.

aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Biztos nem vallalnam be. Eleve azt sem, hogy felnőttként úgy menjek nyaralni a családommal, hogy jönnek a szüleim is, de hogy ráadásul helyettunk ők vigyázzanak a 6 hetes oltatlan, világáról nem tudó babankra, hogy mi tudjunk addig ketten romantikazni?? Bocsi, de ez nagyon meredek.
aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Oltatlan picivel??? Felelőtlenségnek tartom.
aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Tudom most le leszek pontozva, de nem igen érdekel leírom amit gondolok.

Hat hetes a pici, neki rád van szüksége, még össze sem szoktatok.

Ne az legyen most a legfontosabb, hogy a paroddal romantikazzatok.

Majd lehettek kettesben eleget később, hiszen mint olvasom segítséged van.

Vagy ha nagyon most kell az a romantika legalább ne kinozd azt a szegény csöppséget, hogy elcibalod külföldre, romantikazzatok a helyi étteremben vagy tudom is én mi van nálatok ahol éltek.

Önzőség amit tervezel.

Már nem csak magadert vagy felelős, hanem a gyerekedert is.

Nem hiszem, hogy most neki az lenne a legjobb ha órákig utaztatnad, meg ha nyaralgatnal vele.

aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!