Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes picivel korai Horvátor...

6 hetes picivel korai Horvátországba menni nyaralni, ha anyós-após is jön az anya részéről?

Figyelt kérdés

Egy hétre mennénk, a hat hetes kontrollon mindent rendben találtak, pedig császár volt és en többet voltam kórházban, szoptatni sajnos nem tudok. A nagyszülők lennének addig a babával picit, amíg néha kettesben lennénk a párommal.


Vagy ez nagyon korai?


aug. 29. 21:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
97%
Már hozzá szokott anyádhoz a gyerek, szar lesz magadhoz szoktatnod.
aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
6%

Jajajaja, mindjárt megszólal a 6 hetes gyerek a nagyinak, hogy "anya".

Elhiszem, hogy ti otthon ültetek 2 évig, zsíros hajjal, tejszagúan, egyedül. De van, ahol a nagyszülők naponta-kétnaponta meglátogatják a gyereküket, unokájukat, mert kíváncsiak rájuk.

Ha nem lenne ennyire tüskés a modorotok, talán néha rátok is rányitná valaki az ajtót a postáson kívül.

aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell otthon ülni 2 évig egyem a szíved te észlény.

De oltatlan babát nem viszünk hosszú távra egy idegen környezetbe,amikor még anyára van szükség.

Egy év múlva már belefér.

aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
14x Annak a háromgyerekes szegény (egyedülálló, senkije-semmije aki segíthetne?) anyukának muszáj azokat csinálnia, amiket te leírtál. Ellenben a kérdezőnek nem muszáj a hathetes oltatlan babáját Horvátországba vinnie. És ez nagy különbség.
aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
32# Én nem értek egyet a véleményeddel. Én sem ülök otthon zsíros hajjal tejszagúan a postást várva a 4 évessel és a 9 hetessel, de egy 6 hetessel túlzásnak érzem az ekkora utazást oltás nélkül. Itt azért tényleg felteszi az ember a kérdést, hogy tényleg kellett a gyerek? Maguknak szülte vagy szült egyet a családba közösbe? Saját maga írja, hogy alig volt eddig a gyerekével, mert kórházban volt, de már romantikázni menne Horvátba és nem azon van, hogy kialakúljon ő, az apa és a gyerek között egy kapcsolat. Én is lehordom őket a játszóra meg sétálni, de nem kínzóm a gyereket egy ilyen hosszú úttal egy hordozóba kötözve ahol nemtud nyugodtan kinyújtózni se. Szerintem neked se lenne jó, ha egy ilyenbe beletennének és ott kell órákat töltened magatehetetlenül csak sokan úgy vannak vele, hogy a gyerek úgyse tud szólni így neki kb tökmindegy.
aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34%

#32 amikor a fiam született a lányom első osztályos volt .

A fiamat 2!! hetesen közösségbe kellett vinnem, szuloertkezlet, meg miegymás miatt, ráadásul minden nap vittük a lányomat gyalog babakocsival iskolába.

Nem ültem otthon a baberjaimon.

De egy 6 hetes gyereket külföldre cibalni, azért elég meredek

aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, ha kell a környezetváltozás, nekem is jól esett egy bolti sétára is kimozdulni néha egyedül és 3 hónapos volt a lányunk, amikor elmentünk pihenni (egy órára, egy saját vidéki kis házba), sétáltunk nagyokat a hegyekben, a Duna parton, stb. Nagyon jól esett. De miért kell ehhez ennyit utazni?

Most biztos nem mennék ilyen messzire, nem tesz jót a picinek ennyit ülni az ülésben és te is nem rég szültél, ráadásul ezekszerint valamilyen komplikáció is volt.

Nézzetek ki egy közeli vízparti apartmant és menjetek el oda. Ez az időszak most nem a ti igényeitekről kell, hogy szóljon!

aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%
Jaaaj, most őt hordod el nyomorultnak? Bezzeg, ha sárban fetrengést tervezne, az mehetne, nem igaz? :)
aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!