Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes picivel korai Horvátor...

6 hetes picivel korai Horvátországba menni nyaralni, ha anyós-após is jön az anya részéről?

Figyelt kérdés

Egy hétre mennénk, a hat hetes kontrollon mindent rendben találtak, pedig császár volt és en többet voltam kórházban, szoptatni sajnos nem tudok. A nagyszülők lennének addig a babával picit, amíg néha kettesben lennénk a párommal.


Vagy ez nagyon korai?


aug. 29. 21:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem vállalnám be. De te tudod.
aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai.
aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is túl korai az utazás. Ha meg kettesben akartok lenni, akkor meg sózzátok anyósékra a gyereket és menjetek el étterembe. Nem értem minek a gyerek akkor.
aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
95%
23 főleg ilyen hamar rauntak...
aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
7%

"MiNEk A GyErEk"


Mikor ezt büfizgetitek fel, milyen reakcióra vártok? Hogy majd visszadugják a gyereket? Feladják nektek GLS-sel?

aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem 25..már mindegy.. Ugyse tud erre egy ilyen szülő válaszolni..
aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
10%
Igen, szörnyű, már mindegy, le is kell mondani az egész gyereknevelésről, mert a 80 fokban inkább pelenkáznának a tengerparton, mint otthon... Szörnyű tényleg... Borzalmas...
aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%

Aki szerint normális, hogy egy hat hetes gyereket Horvátországban akarnak vinni nyaralni, meg az, hogy a romantika a legfontosabb ebben az időszakban az mit érez?

Már nem azért, de nem lehet várni ezzel mondjuk egy picit?

Vagy már most annyira szar az a házasság, hogy ha nem romantikaznak akkor elválnak?

Ha most szar előtte is szar volt, és akkor bizony nem kellett volna a gyerek

aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal nagyon jól elvan a pici, sokáig ő volt vele, amíg én kórházban voltam sajnos. Nem lesz ebből gond, de még átgondoljuk mindenképp.
aug. 30. 10:27
 30/38 anonim ***** válasza:
97%

Akkor menj, szerintem itt kb senkit nem érdekel mit csinálsz, csak a kérdésedre válaszoltak

Minek kérsz tanácsot meg minek kérdezel, ha mindenre van válaszod.

aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!