Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és meg...

6 hetes terhes vagyok, és meg égettem magam kicsit, ez meg látszóthat majd a babán?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, egy kicsit meg égettem a könyököm nem annyira vészes, be kentem kenőcsel, de 2 óra el teltével is égető érzést érzek.

Tényleg nem nagy se semmi, sütés közben fel csapott az olaj és pont el talált


ma 12:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5%

Ezek a dolgok régi hiedelmekhez kapcsolódnak amúgy. Nekem nagymamám mesélte, hogy mikor terhes volt nagynénémmel, a kertészetben meg akarták viccelni, és egy nagy rohadt paradicsomot felé dobtak, ami eltalálta a nyakát. Közben azt kiabálták neki, hogy vigyázz, varangy. És a nagynéném úgy született, hogy a nyakán egy csúnya, varangyos béka bőrére emlékeztető anyajegy volt, ami felnőtt korára már nagyon nagy is volt. Majd 50 évesen szedette le, akkor azt mondta a bőrgyógyász, hogy még éppen az utolsó pillanatban.

Szóval megértem a kérdező kérdését, régen sok mindent elhittek az emberek, mindenre volt valami magyarázatuk.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%
Félelmetes, hogy olyan emberek fognak gyereket nevelni, akik ilyen kérdést tesznek fel.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Mi ebben a rossz?

Ha végig olvastad volna a válaszokat, láttad volna h el kerülni szeretném ezt mert a lányomnak is meg látszik egy pici vörös folt a könyökén.

És igen, vigyáhattam volna jobban magamra, de ez bárkivel előfordulhat, és ezért ne birjak majd a jövőben gyereket vállalni mert rossz anya vagyok aki nem vigyáz a gyerekére/gyerekeire?

És igen nem vagyok tisztában az égési sérülésekkel mivel nem vagyok orvos.

Annyit énis tudok magamtól, ha nem vészes csak pici akkor nem feltétlenül kell orvoshoz fordulni vele mert itthon is el tudom látni, ami szerencsére tényleg nem lett semmi bajom.

ma 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!