Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba alvás közben...

6 hetes baba alvás közben öklendezik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gyerekorvos szerint refluxos.

100% tápszeres. Már próbáltunk több féle tápszert, de nem változott. Mindig este csinálja, álmában. Orvos és védőnő is leráz, hogy ez nem veszélyes, majd kinövi. De én attól félek, hogy egyszer megfullad. Mit tegyek? Valaki tapasztalt már hasonlót?



tegnap 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyatejes volt, refluxos. Ő is ezt csinálta. Plusz nappal nekem rengeteget bukott mellé.


Az ágyat kellett megemelnem, ne vízszintesen feküdjön. Hason altattam.

Kinőtte, nem tudtam vele mit kezdeni.

A hozzátáplálással rengeteget javult, mikor pedig ült, állt, onnan múlt igazából el.

tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van neki reflux párnája, meg evés után kap Gastrotuss-t,így csökkent az öklendezések száma, de sajnos nem szűnt meg.
tegnap 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem múlt el. A gastrotuss-tól meg mégjobban bukott.

Ezért írtam, hogy kiőtte, jobbat nem tudtunk :)


1#

tegnap 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyatejes, hasfájós és lehet, hogy az enyém is refluxos, mert ő is csinálja. Illetve sokszor köhögni is szokott, amikor nem eszik. Gondoltam, hogy félrenyeli a nyálát, de most, hogy így mondod, gyomorsav is lehet. Én háton altatom egyelőre, mert azt javasolták, de ilyen szempontból meg az a veszélyesebb. Ráadásul légzésfigyelőnk sincs most, mert 1hét után elromlott☹️

Így én is félek, ugyanakkor meg, látom, hogy milyen ügyesen csinálja. Már a kórházban pár naposan is fordította a fejét.Mindenki azzal nyugtatott, hogy egészséges érett babáknál ebből nem szokott gond lenni, mert ösztönösen megoldják, téged is csak ezzel tudlak vigasztalni, de tudom, hogy félelmetes ☹️ Az enyém 4hetes.

tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!