Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és meg...

6 hetes terhes vagyok, és meg égettem magam kicsit, ez meg látszóthat majd a babán?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, egy kicsit meg égettem a könyököm nem annyira vészes, be kentem kenőcsel, de 2 óra el teltével is égető érzést érzek.

Tényleg nem nagy se semmi, sütés közben fel csapott az olaj és pont el talált


ma 12:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Mikor, mikor fogják intelligencia szinthez kötni a gyermekvállalást?

Mikor???

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%
3, előbb fog elfertőződni az irix meg a panthenol alatt, mint egy Ialugen vagy Bepanthen plus alat...
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem te már írtál ki legalább kétszer ilyen kérdést, tök ugyanaz a reakciód, mint ott. Hergelni jársz ide?


Egyébként, ha meg már megtörtént veled a genetikai csoda, minek kérdezed meg? Hát úgyis neked van igazad.

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó, nem tudom miről beszélsz, én most írtam ki először a kerdesemet mert úgy tudom hogy ha mondjuk 5-6 hónapban történik ilyen akkor az meg látszik a babán.

De korai terhességnél nem vagyok biztos benne, és nem azért írtam ki mert tuti nekem van igazam, de aki azt írja, hogy fixen nem látszódik meg, lehet h nem fog mert nem súlyos, egy kicsi is, de biztosra szerettem volna menni!

ma 13:56
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondja köszi az "értelmes" válaszokat 🤣🤣

Alapból nem lehet értelmesen válaszolni egy hülye kérdésre 🤣

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Mikor fogynak el ezek az ostoba kérdések!? Uramatyám...
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

"úgy tudom hogy ha mondjuk 5-6 hónapban történik ilyen akkor az meg látszik a babán."


Rosszul tudod. Ez egy barom babona, semmi több. Semmiféle tudományos magyarázat nincs rá. Hogy is lenne? Csak azok az ostobák hisznek ebben, akiknek a józan gondolkodás nem megy.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott, 12 voltam, azt szeretettel várom a baleseti ambulancián, én 95 óta kötözök égési sérülteket :)
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Én terhesen a lábamra öntöttem egy fazék forróvizet. 3 hétig kórházban voltam, olyan szinten. A másik lábamról szedtek le bőrt, azt varrták át.


Láss csodát, a fiamon semmi nyoma.


Viszont képzeld, apósnak a kezét megharapta a ló 25 éve. az 5 éves fiamnak a kezén ugyan ott van születése óta egy piros folt. Durva (Én pl semmi összefüggést nem látok benne :D )

ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Uh!!! A babán a gátmetszés vagy a császáros heg is látszik? Szegényke…
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!