Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz ha a 8 hós fiamnak...

Nagyon gáz ha a 8 hós fiamnak ez a kedvenc játéka? Engem nem zavar,de ma pl mentünk vérvételre,és nem mertem vinni,nehogy azt mondják lánynak nevelem. Mondjuk ittis fiúk játszanak vele,de nekem ez tipik lányos,nem is én vettem neki

Figyelt kérdés
[link]
ma 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"nem mertem vinni,nehogy azt mondják lánynak nevelem" :(((( látlelet a mai Magyarországról
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne gáz? téged meg miért érdekel, mit mondanak mások?
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Szegény baba, tényleg sokat elmond az országról, hogy félsz attól, hogy elítélnek amiatt, hogy egy kisbaba egy ilyen játékkal játszik :(
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De cuki, lehet én is veszek a kisfiamnak 😊
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak viccelsz, senkit nem érdekel milyen csörgővel játszik egy 8 hónapos.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem Magyarország,Szerbia...de a lényeg a lényeg,köszi♥️
ma 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiában sem szólna meg senki miatta
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Az én fiamnak nincs kifejezett kedvence, kb 5-6 plüss van vele az oviban is rotációban. Szokta vinni a kis amigurumi lány manóját is, kis copfos baba tulajdonképpen… mindenkinek baromira tetszett az oviban.

Nekem is volt rokon, aki beszólt azért, mert kiskonyhát kapott pl…. Mondjuk nem értem, mert rengeteg férfi séf van, de ez mellékes. Az ilyesmit le kell tojni, úgyis olyan lesz a gyerek, amilyen a személyisége, ezen se a babaszoba színe, se a játékai nem változtatnak.

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennyit fűznék még hozzá.


#8

ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, egy 8 hónapos kisgyerekről van szó, akinek még éntudata sincsen, nemhogy azt tudja, fiú e vagy lány. Innentől kezdve semmi, de semmi értelme az ő vonatkozásában lányos játékról beszélni, értelmes felnőtt ezt tudja, aki meg nem az, azzal nem kell törődni.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!