Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz ha a 8 hós fiamnak...

Nagyon gáz ha a 8 hós fiamnak ez a kedvenc játéka? Engem nem zavar,de ma pl mentünk vérvételre,és nem mertem vinni,nehogy azt mondják lánynak nevelem. Mondjuk ittis fiúk játszanak vele,de nekem ez tipik lányos,nem is én vettem neki

Figyelt kérdés
[link]
ma 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én 19 hónapos fiam tegnap egy rózsaszín ruhás bébibabát ölelgetve sétálta körbe a fél kerületet.

Senki nem nézett furán, nem szóltak be.


Játék babakocsija is van, azzal is szoktunk sétálni. Igaz nem rózsaszín, hanem szürke és mentazöld és egy mackó ül benne.


Meg sem fordult a fejemben, hogy lánynak nevelem :D , csak mert most épp ezek a kedvencei.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én küzdök időnként megfelelési kényszerrel, de ez még nekem is sok. Miért kell ennyire túlkombinálni?
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az enyémnek meg ez a rózsaszín pingvin:


[link]


Létezik kékben is, de kislány rokontól örököltük. Ha megszólnak, szóljanak. Nem ezen múlik, hogy melyik nemhez tartozónak fogja érezni magát.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak meg úgy 4 éves koráig a rózsaszín volt a kedvenc színe, és a cica a kedvence. Gondolhatod. Nem öltöztettem rózsaszínbe, de volt neki jópár lányos játéka és egyéb dolga. Plusz egy kis ideig hosszabb volt a szőke haja is. Neki az tetszett. Telibe kakiltam ki mit gondol. Nem az ő életük. Szólni nem mer senki, gondolni meg azt gondolnak, amit akarnak.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja azisvmegmutatkozik már most,hogy a piros színé odavan
ma 19:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezen mi lányos? A kislányomnak zöld meg kék cumija van mégse szégyenlem, a fiú részlegen veszem neki a bézs fekete szetteket mert utálom a rózsaszint, a kislányomnak kisautója is van😂 Nem értem mi a probléma.
ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!