Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjatok meg ha az...

Hogy oldjatok meg ha az autosulesben a babatok elalszik es feje elorebukik es log?

Figyelt kérdés
hattal a menetiranynak beszerelt autosulesben 10 honapos babam feje nagyon leore bukik ha elalszik, szerintem nagyon kellemetlen lehet. pedig 3 pozicioba dontheto a hata, de nem annyira, hogy ez barmit is megoldjon, mert az auto ulesenek az emelkedese ellensulyozza, igy szinte fuggoleges marad. proaltam mar az autosules alatt kitamasztani, de az sem segit. hosszuakat utazunk
2009. okt. 10. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy hordozót... az biztonságosabb lenne neki szerintem! Abba nem esik előre a feje! Ha pedig szépen tud ülni, beleteszed a gyerekülésbe!
2009. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mi ilyet kaptunk ajándékba,de nem mertem betenni a babám igy vettünk egyett.tudom,hogy drágák az ülések,és vannak itt anyukák akik reklámozzák a 60 ezerért vettem és jó gyerekülést,aztán meg irnak hogy nem jövök ki a pénzből,szóval,tényleg drágák,de a tesz-veszen használtan,tudnál esetleg jobbat venni.az a baj ezzel,hogy oldalsó fejvédelmes sincs,igy oldalra se tud dölni a pici feje.én fejszükitőt vennék bele,és amikor elalszik megdönteném magát az ülést is,igy nem biztonságos,de maga az ülés sem az,sajna.
2009. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a babam 10 honapos es eddig hordozoban utazott, de mar egyaltalan nem toleralja, minden utazas egy kinszenvedes mert vegig sirja. azert gondoltuk, eddig csak hogy lecserelnenk egy ulesre a hordozot, hatha akkor jobban telne az ut. nem hittem volna, hogy az olcsobb dolgok tenyleg ennyire minosegtelenek.
2009. okt. 10. 15:06
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!