Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztéria! Mit tegyek?

Hisztéria! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislànyom 7 honapos.Ràtört a hisztéria.Nem jo neki a babakocsiban,nem jo neki a szönyegen,nem jo neki a bébikompban.Nem érdekli a mese,nem érdekli a 100 fajta jàték.Nem érdekli semmi,csak kézben akar lenni.Nem tudom egésznap a kezemben hurcolni,föznöm kell,és a lakàs is szanaszét.

Mit tegyek?Ötleteket vàrok!


2009. okt. 9. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le. Te is tudod, hogy hisztéria, akkor ez miért kérdés?
2009. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszti akkor tedd le és bírd ki.

A gyerekek a lehető leggyorsabban megtanulják, hog ymivel érnek el eredményt, ő most látja, hogy a hiszti működik. Tehát használja. Minél többször működik, annál nehezebb lesz leszoktatni róla.

2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beteg és nem fáj semmije (bár megdöbbentő módon, ha az én gyerekem ölben volt, még az uzsonnát is ki tudta hagyni), akkor csak rajtad múlik, meddig viseled a sírását.
2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
így van, tedd le! most kell erősnek lenned, és bizony hagyni egy kicsit magában sirdogálni. a lényeg, hogy lásson, nehogy megijedjen, hogy otthagytad. a 100 féle játékot tedd el, nem kell neki, megúnta őket. vidd magaddal a konyhába, tegyél ki neki szűrőt, tölcsért, fakanalat kiskanalat, műanyag edényt, abba valami kekszet, vagy amiket szeret enni, esetleg műanyagflakont, hasonlókat. hidd el, jobban le fogja kötni, mint bármilyen 20ezer forintos játék. észre sem fogod venni, úgy lenyugszik! próbáld ki, nálam nagyon működik a mai napig. igaz, hogy sokszor megdöbbentő dolgok vannak a kezében, de legalább elvan:-) tegnap egy tusfürdős dobozzal játszott fél óráig. utána a fogkefémet hurcolta, aztán a fogkrémnek a dobozát. nézz körül a házban és adj neki ilyen "idióta" dolgokat:-))
2009. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ha sir,azt nem birom hallgatni:(Kitartoan tud sirni...
2009. okt. 9. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ennyi elég neked, hogy sír és már nem tudsz ellenállni, elég nagy bajok lesznek itt a neveléssel...
2009. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
szia.én nem vagyok benne biztos,hogy hiszti.én ugy tapasztaltam,hogy a számomra értelmetlen sírásoknak mindig van oka,ami persze csak késöbb derült ki.ha hiszti lenne akkor azt nem egész nap csinálná,hanem ha épp valamit nem kap meg,vagy valami mást akar.elképzelhető,hogy most fog kibújni a fogacska,vagy elkapott valamit,és modnjuk görcsöl a hasa.9 hós babám tegnapelött nagyon nyűgös volt,ő is csak kézben maradt el,kapott fájdalomcsillapitott,az használt valamit,de tegnap egyszercsak megjelent a sírás oka.elkezdett menni a hasa.a banán magjai felhalmozodtak a belébe és gonolom szépen görcsölhetett neki,egész nap kakilt,pici apró mákos,fekete kakikat.ma már semmi baja,meg már este se volt.szerintem ki fog derülnimiért sír ennyit,de azért fájdalomcsillapítót azt adhatsz neki.
2009. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

11:06-ossal értek egyett, adj neki "érdekes "dolgokat, majd leköti magát, de az is igaz, hogy ha hagyod magad,hamar rákap a hisztire.

tedd le egy műanyagflakonnal.

2009. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az vált be, hogy ha dolgom van és ölben akar lenni, akkor szépen megmutogatom neki, mit fogok csinálni. Kicsit eltereli a figyelmét. A főzést azért "tűri" nehezen a fiam, mert kíváncsi, mi történik a konyhapulton. De ha megmutatom, vagy az etetőszékből nézheti, akkor egész jól elvan. Ja és folyton beszélek hozzá, vagy "énekelünk".
2009. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!