Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség idején természetes...

A terhesség idején természetes a hisztéria?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Hisztéria alatt nem tudom mit értesz,de nekem az első hetekben volt dührohamom,minden ok nélkül.

Dolgoznak a hormonok!:)De nyugi,viszonylag hamar helyre áll a "rend".

15hetes kismama

2008. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erre gondoltam!
2008. márc. 18. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
LÉTEZIK! Nekem az első terhességemnél semmi ilyen nem volt, boldog voltam az első pillanattól kezdve. Most a másodikat várjuk, akit szintén akartunk, és hihetetlenül örülünk az érkezésének, mégis az első 2-3 hónap valami borzasztó volt. Kiállhatatlan voltam és ezt tudtam is magamról, de ami mégrosszabb, hogy hihetetlenül depis lettem, ami önmagában is nagyon kiborított, meg még sohasem voltam az, alapvetően vidám, optimista vagyok, viszont olyan "mélyre süllyedtem" a világ utálatában, hogy ki sem mozdultam volna legszívesebben. Ráadásul rosszul is voltam nagyon, ami az első babánknál nem volt. De aztán egyik-napról a másikra elmúlt a rosszullét és a depi, már minden rendben, elmúlt a hiszti is :) Remélem Te is helyrejössz majd, ha a hormonjaid hagyják, addig meg próbálj uralkodni magadon :) vagy próbáljon a környezeted türelemmel lenni :)
2008. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajna az egész terhesség alatt megvolt ez és nem nagyon tudtam kordában tartani a dolgokat, pedig alapból nem vagyok ilyen. minden nap sírtam legalább egyszer, gyakran ok nélkül. Szülés után elmúlt, ez vigasztaljon, de remélem neked lesz végig!

2008. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem lesz végig:)
2008. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értettem, köszi! :)
2008. márc. 18. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eddig "tök" nyugodt voltam-csodálkozott is a párom.

Most a 31. hét után tiszta idegbaj vagyok, dührohamokat kapok-abszolút hülyeségek miatt.

Képes vagyok mindenen bőgni és még sorolhatnám.....

2008. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En a mai napig tiszta dili vagyok,neha olyan jo kedvem van,de legtobbszor semmi nem jo amit a parom csinal.

Rohadtul tudom,h hulye vagyok,de nem tudok mit tenni ellene.En nagyon remelem,h szules utan mar jobb lesz a helyzet,es visszater a regi onmagam,mert amugy En is efgy eletvidam csaj vagyok,de mostanaban egy eletunt ninek erzem magam.

16 hetes kismama

2008. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! :) hiszti? az van! látszólag vicces dolgokon ki fogsz akadni, pedig senki nem akar bántani, te mégis annak érzed majd. utólag vicces, de átélni borzalmas szerintem. :) én kb 4 hónapig voltam sárkány, de akkor és addig nagyon, az élő fába belekötöttem és még olyan embernek is beszóltam, akinek nem kéne... :) most már okés vagyok. kitartás! :)
2008. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!