Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi szülés videóról?

Figyelt kérdés
Http://www.youtube.com/watch? V=FjaSjUw8PmM Én felháborítónak tartom, mert szerintem egy kicsi gyereknek semmi értelme végignéznie, ahogy anyuka szenved és kinyom egy babát. Nem azért, mert "jaaaj anya pucér", hanem mert úgysem érti, nem fogja fel, sőt még rossz emlékként is megmaradhat benne. A másik, ami miatt elítélem az az, hogy még csak egy bába sem volt jelen. Bármi baj történhetett volna, ami akár a kicsi életébe is kerülhet. Az anyuka a végén mondja, hogy szereti a gyerekeit, de szerintem akkor is felelőtlenség volt. Hozzáteszem, szerintem annak sincs sorja, hogy pucéron, véres-ürülékes hátsóféllel fetrengjen a kicsik előtt.

2013. máj. 22. 21:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg, hogy faros a baba előre tudják az emberek, akkor nyilván nem próbálja meg otthon. -.-
2013. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte az összes ilyen jellegű videó tetszik.

Csodás látni, hogy mire képes egy nő...

2013. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóval kellemesebb megnézni egy ilyen videót, mint egy kórházit, ahol hanyatt fektetik a nőt, majd szétvágják és kinyomják belőle a kisbabát, amely a gátmetszéstől tiszta vér. Ilyen videókból is van pár. Szóval nekem tetszik a videó.
2013. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy járt ultrahangra utolsó előtti előtti. ;)
2013. máj. 23. 19:17
 26/30 anonim ***** válasza:
Legalább egy ultrahang vizsgálat mindenhol van kötelezően. Ráadásul ha többedszer szül az ember, akkor érzi is, hogy hol rúg a baba, tehát tudhatja magától is, hogy faros-e vagy sem. Én mindig éreztem a babáimról, hogy hogy fekszenek....
2013. máj. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Az otthon szüléseket millió vizsgálat előzi meg, pont azért, hogy minimalizálható legyen a kockázatuk.

Annyira egy nő sem hülye, hogy minden vizsgálat nélkül, "poénból", hogy megmutassa mit tud szüljön otthon. Aki otthon szül tisztában van a kockázatokkal, előnyökkel, hátrányokkal... (A nők kb 98%-a képes orvosi segítség nélkül szülni, csak az orvosok elhitették velünk- veletek-, hogy nem. A maradék 2% a faros baba, harántfekvésben lévő; illetve magas vérnyomás, és egyéb anyai kockázatok)


A videóban pedig volt egy másik nő is- aki lehetett bába, dúla, szóval volt segítsége....

2013. máj. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom kedves kommentelők, én is először elgondolkoztam azon hogy itthon szüljek persze úgy hogy van itt egy bába, de nagyon jól tettem hogy még is a kórházat választottam, a babámnak ugyanis a nyakán volt a zsinór duplán ha itthon szülök már én sem maradok életbe és a babám sem, remélem most a második könnyebb lesz. Minden esetre ha akkor nincs az az aranykezű idős orvosbácsi aki vácummal kivette a babámat és úgymond megmentette az életünket (én már vért kaptam, viszont nem volt már lehetőség császárra, midnen műtő szabad volt és a lányom feje ki be csúszkált ) szóval én többet nem gondolok arra hogy itthon szüljek. Nem kockáztatok semmit azért hogy itthon a lakásomba hozhassam világra a picit. Mindenkinek saját dolga ki mit csinál de ha komplikáció lép fel isten ne adja akkor ki segít mit csinál főleg ha mondjuk falun lakik ahonnan fél óra az út mentővel és csak perceik vannak. Na nem is fokozom én örülök neki hogy kórházba mentem és most is oda fogok.
2013. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is egész más, hogy valaki az elsőt szülné otthon, vagy a 3.-at, 4.-et....
2013. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Megható volt a baba kibújása,eszembe jutott,amikor először tették rám a kisfiam. Egyedül az zavart a videóban,hogy be sem takarták a baba hátát,miután kibújt és hogy még a fal is véres lett(volt?). Nekem nem ment volna két ugráló kisgyerekkel magam körül,de le a kalappal a nő előtt!
2013. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!