Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi szülés videóról?

Figyelt kérdés
Http://www.youtube.com/watch? V=FjaSjUw8PmM Én felháborítónak tartom, mert szerintem egy kicsi gyereknek semmi értelme végignéznie, ahogy anyuka szenved és kinyom egy babát. Nem azért, mert "jaaaj anya pucér", hanem mert úgysem érti, nem fogja fel, sőt még rossz emlékként is megmaradhat benne. A másik, ami miatt elítélem az az, hogy még csak egy bába sem volt jelen. Bármi baj történhetett volna, ami akár a kicsi életébe is kerülhet. Az anyuka a végén mondja, hogy szereti a gyerekeit, de szerintem akkor is felelőtlenség volt. Hozzáteszem, szerintem annak sincs sorja, hogy pucéron, véres-ürülékes hátsóféllel fetrengjen a kicsik előtt.

2013. máj. 22. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Viszont bárki megnézheti a youtube-on.:)

Hát, nem vagyunk egyformák...én nem csinálnám. De nem szeretnék vitát generálni a felelőtlenségről, mert abból csak acsarkodás lesz.

2013. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes volt megnézni, ettől konkrétabban be se mutathatta volna a szülést.

Bár mikor a gyerek feje fölött kijövő szart (vagy mit) törölgette, nos azt a részt szívesen kihagytam volna :))

Nekem nem felháborító a gyerekek jelenléte, inkább fura, mert nem vagyok hozzászokva ehhez a szabad, "hippi" életmódhoz :)

Én biztos nem szülnék kisgyerek előtt, de legalább abban az esetben minden jól alakult és nem volt komplikáció.

2013. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
nekem nem jelenik meg, csak a youtube főoldala :S
2013. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, addig örülj :D
2013. máj. 22. 22:21
 5/30 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A vége állati édes, amikor a nagyok babusgatják a picit, akit anyu szoptat.
2013. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

hát, igazából le a kalappal anyu előtt, hogy miközben a gyerkőcök ott sertepertélnek ő képes volt koncentrálni. Engem tuti kiborítottak volna, viszont nagyon édesek a "nagyok" is, és látszólag nem igazán hatotta meg őket a dolog :)

Nem tudnám így elképzelni, nem vagyok egy otthon szülés párti, de azért volt ott segítség, és szerencsére minden jól is alakult.

2013. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem értek vele 1-et és az sem tetszik hogy a köldökzsiór sincs elvágva amikor megszületik a baba
2013. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem se jelent meg
2013. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!