Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hetes babám velem alszik,...

Ha 4 hetes babám velem alszik, az nem baj? Úgy értem, hogy később át tudom szoktatni a kiságyba?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós, azért alszik mellettem.
2008. jún. 18. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Az gond lehet a későbbi átszoktatással. Mindenkinek megvan a maga ágya. Az pedig hogy hasfájós , hát nemtudom, de szerintem akkor is fáj, ha mellete vagy és akkot is ha nem .

Próbáld ki a grippe watert az beválik legtöbb babánál.

Azt pedig most próbáld ki hogy el tud e aludni az ágyába.

2008. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
2008. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt ne tőlünk kérdezd, hanem saját magadtól. Ha vele akarsz aludni, akkor hajrá, ha nem, akkor tedd az ágyába. Nem tudjuk megmondani, hogy a Te babád az "átszoktatásnál" hogyan fog viselkedni, mert minden baba más. Én együtt aludtam vele 3 hónapot, utána gond nélkül átszokott a saját ágyába, de van olyan anyuka, aki hetekig, hónapokig, ne adj isten évekig kínlódik, mire kiteszi a gyereket a szülői ágyból. De ha Te bevállalod ezt minden lehetséges következményével /v. következmény nélkül /, akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod, azért mert veled alszik. Senkinek semmi köze hozzá.
2008. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Enyi idösen az e´n babám is velem aludt.Ö nem is "akart" tudott másként.Ès "láss csodát" 3 hónapos kora´tól egyedül alszik,minden sírás ne´lkül sze´pen megszokta.Elmúlt a hasfájása is,és édesen alszik.Ha neked nem kényelmetlen,nyugodtan aludjon veled.majd szépen megszokja ö is az egyedül alvást.

ha gond lessz a külön altatással,írj privit,és van egy pár jó tippem hozá.(Rebeka most 19 hetes,elsö baba.)

2008. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 4 és fél hónapos a babám, még velünk alszik. Ő még sokat cicizik éjjel, így mindenkinek kényelmesebb. Első ébredésnél kerül hozzánk, tehát úgy gondolom, ha majd átalussza az éjszakát akkor nem kerül át:)
2008. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nalunk is ugyanez volt a problema de nalunk kb.7 hetesen jelentkeztek mi bukosak vagyunk es ezert tettem magam melle!3 heten keresztul velunk aludt es mindig vele voltam ejjel nappal ,en is feltem attol,hogy kesobb nem tud egyedul aludni de most 24 hetesek vagyunk es egyedul sot kulon szobaban alszik persze babafigyelovel !A babak picik es igenylik az edesanyjuk kozelseget hiszen 9 honapig egyek voltatok ezert fontos hogy erezze a testedet ,szerintem kb.3 honapos korig nincs baj ha vele alszol de nagyon kell vigyazni nehogy rafekudj .Kulfoldon elek es nalunk letezik egy bolcsohoz hasonlo egyik oldalan nyitott kisagy amit az agyhoz lehet illeszteni igy van sajat agyikoja es megis veletek alszik es barmikor benyulhatsz hozza amikor szuksege van rad!Szerintem kisaggyal is meg lehet csinalni ezt igy nem kell venni ilyet !A biztonsagra azert oda kell figyelni!Sok sikert es jo babazast!

2008. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!