Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy tudnám üvöltés...

Anyukák! Hogy tudnám üvöltés nélkül kiságyba szoktatni a kislányomat?

Figyelt kérdés
Születésétől kezdve köztünk alszik.Jó párszor aludt már a helyén de....hogy kezdjek neki?Sírni nem akarom hagyni úgyhogy azt a variációt ne is írjátok.Előre is köszönöm a válaszokat!3ésfél hós a kislányom.Cicizik de nem mindig azon alszik el.
2011. ápr. 27. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj mellette simogasd míg meg nem nyugszik, előbb utóbb elaszik ha álmos...
2011. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huzd a kisagyat az agyatok melle. En fogtam a gyerekem kezet, amig el nem aludt. Szavakkal nyugtattam. Mar masfel eves, de mi minden alkalommal ezt teszuk. Nagyon jo erzesu, kedves baba, nem banom, hogy azt a napi 5-20 percet nem a TV nezesevel toltottem, hanem a kezet fogtam a kisagy racsai kozott. :)
2011. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha születésétől fogva közétek szoktattad,akkor bizony ne várd el tőle,hogy ne sírjon,hiszen a megszokott,biztonságos környezetéből mozdítod ki.Az első pár nap nehéz lesz,de biztos van olyan tárgya,amihez kötődik,szeret,azt tedd be mellé a kiságyba.Ha sírni kezd,mindig vedd ki,nyugtasd meg,tedd vissza.Sikerülni fog.Az én babám 5 hónapos,nálunk is volt egy kritikus időszak,amikor néha köztünk aludt,de szerencsére nem szokta meg,imádja a kiságyát.A macikat a fejvédőn szereti nagyon, ezért a fejvédőt visszük magunkkal,ha máshol alszik, így megnyugtatja idegen ágyban is.Sírni biztosan fog,hiszen kizökken a megszokott helyéről,de még nem késő átszoktatni.Ha tudja,hogy ott vagytok a közelében és a sírására reagálsz,nem hagyod magára, nagyon gyorsan elfogadja az új helyzetet.
2011. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is tedd a kiságyat magad mellé és úgy fogd a kis kezét,simogasd,majd mindig egyre távolabb és távolabb
2011. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!