Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám kiságyba alvásra...

Hogyan tudnám kiságyba alvásra szoktatni?

Figyelt kérdés
2 hónapos, de csakis ölben marad csendben. Elalszik cicin, leteszem,de 20 perc múlva felébred és nem lehet betenni a kiságyába, mert üvölt, ha felveszem akkor megnyugszik és csendben marad.
2011. aug. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy éhes? Szoptatásnál sosem tudni. Valszeg elalszik szopi közben, de még evett volna, csak álommanó hamarabb jött...

BÁr az enyémek tápszeres babák, én úgy tartom őket ébren, míg esznek, hogy énekelek nekik:-)

2011. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De lehet, gondoltam már erre is, mondjuk én mérem, de néha mégis arra gondolok, hogy éhes maradt.
2011. aug. 17. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld az Aludj jól gyermekem c. könyvet, gugliba beírod és letölthető, nagyon jó. ha én ezt anno megkapom....
2011. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hallottam róla, meg fogom próbálni ha elfogy a türelmem.
2011. aug. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!