Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Vissza tudom...

Mit csináljak? Vissza tudom majd szoktatni babámat a kiságyba?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam mióta fogzik csak mellettem hajlandó elaludni, előtte kiságyban aludt.
2010. szept. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt úgymond elrontottad és majd csak drasztikus megoldásokkal fogod tudni visszaszokatni.

Tedd a kiságyba, nem baj ha ordít. Maradj mellette, simogasd, beszélj hozzá, érezze hogy ott vagy. Sok idő és nagy türelem kell mindehhez.

Sok sikert!

2010. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemásolhatnám, amit az első írt.

Sok sikert!!!

2010. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, minek ehhez ordítani hagyni, amikor anélkül is megy...
2010. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, közben altattam, rövidre sikerült az előző válaszom...


A fiam nekem is sokáig mellettem aludt, egy ágyban, ami nagyon kényelmes volt, nagyon szerettem, de ahogy elkezdett forogni, már nem találtam éjszakára biztonságosnak neki. Féltem, hogy leesik a másik oldalon.


Úgy csináltam a kiságyba beszoktatást, hogy nappal kezdtem, és mindig csak annyit maradt benne, ameddig jól érezte magát, hogy kellemes élmények fűződjenek a kiságyhoz, ne ordítás és magára hagyás. Eleinte kis időt, pár percet volt benne ébren, közben játszott, vagy énekeltem neki, vagy csak arra az időre raktam be, amíg elmentem vécére stb. Aztán néha már nappal el-elaludt benne játék közben. Amikor már nappal stabilan tudott benne szunyókálni, akkor tettem próbát az éjszakai kiságyban altatással. Szerencsdére elsőre sikerült, azóta is nyugodtan alszik éjjel a kiságyában. Nappal pedig ott, ahol épp elnyomja az álom, többnyire a kinyitott sarokülőn a nappaliban.

2010. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk is ez a helyzet, gyerkőcöm beteg volt 1 hétig és teljesen elfelejtette a kiságyat.(1éves)Mindent kezdhetek előlröl.Nagy sírás ami talán nem is igazi sírás hanem hiszti.Szóval beteszem a kiságyba sírdogál és nem veszem ki hanem megölelgetem símogatom és megnyugszik,ottmaradok vele simizem a hátát és elaszik.Ez már 2 napja így van aminek nagyon-nagyon örülök remélemígy is marad.Sok sikert és kitartást!!
2010. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!