Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele ha leesett?...

Mit csináljak vele ha leesett? Lehet baja? Hogyan lehet ezt feldolgozni? Jártatok így? Kérlek ne ócsároljatok, tudom hogy hibáztam, elég nehéz így is.

Figyelt kérdés
Még remegek most is,nem régóta forog a kislányom és hasra tettem(miközben én egy újabb adag tápszert csináltam)hogy böfizzen addig is.Egy pillanat alatt legurult a kanapéról.Hasra esett le,tehát előlről ütközött.Sírt nagyon én nagy nehezen megvígasztaltam.Evett még utána aztán játszott most alszik.Úgy tűnik semmi baj,de félek és aggódok.Nagyon lelkiismeretfurdalásom van.Az biztos hogy többet nem hagyom ott.
2009. okt. 1. 15:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,szerencsére semmi baja sincs.Hát igazatok van tényleg nem lehet kivédeni és tényleg jó lecke volt.Kivételnek meg üzenem hogy a kérdés után gondolom hogy engem vigasztalni akarókon kívül biztosan még van olyan akikkel előfordult és bevallja, és van aki nem vallja be és rajtad kivételen kívül is biztosan van még más kivétel is de kértem hogy ne ócsároljatok és együttérzők válaszát vártam erre céloztam,köszi mégegyszer.
2009. okt. 2. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!