Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg ennyire,...

Szerintetek tényleg ennyire, és én vagyok a bunkó? Mert válaszoltam amit kérdeztek?

Figyelt kérdés
Közeli rokonok megkérdezték, hogy mit hozzanak babalátogatóba jövetelkor, mire van szükségünk, mert nem akarnak 100. fürdőlepedőt hozni. Én meg mondtam, hogy végül is mindent szívesen veszek, csak ne legyen rózsaszín , mert ezt az egy színt nem fogom a lányomra adni,és ne legyen rajta micikmackó és társai, thomas, verdák, meg a hasonló gagyi modern mesefigurák.
2009. szept. 27. 19:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Igazad van!Én csak azt nem értem amikor a válaszoló megkérdezi miért nem szereted a mesefigurákat!!!Nem szereted és kész,miért kell ezt megmagyarázni?!Én sem szeretem és szerintem az újszülött nem igényli ,hogy a falon is macikák lógjanak!!A hozzátartozók meg ne a saját örömükre vásároljanak hanem a tietekre és tartsák tiszteletben az akaratod,ez nem róluk szól csakis rólatok!!A gyerek biztos nem fog maradandó sérülést szenvedni a rózsaszín és a 100 fajta mesefigura hiányától!! Ezek nélkűl is lehetnek a szobában színes figurák amik oda vonzák a tekintetét.Különben meg sem bunkó sem nagyképű nem vagy inkább a kedves válaszolónak savanyú a szőllő!!Maradj mindig egyéniség!!
2009. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, hogy 2 nyelven tanítod a babát. Később csak hasznára válik. Nekem több "vegyes" házaspár barátom van, és teljesen ki vagyok rajta akadva, hogy csak magyarul tanítják a gyereket. Micsoda elvesztegetett lehetőség!

Viszont akinek nem anyanyelve, azt óva intem tőle, mert nagyon megzavarja a gyereket. Én már az angol nyelvű Ringatón is ki vagyok akadva, teljesen megkeveri a gyereket, itt viszont nagy divat. Tisztára hülyének is néztek, amikor mondtam, hogy én oda nem viszem.(Nyelvészetből diplomáztam egyébként, az egyetemen a csapból is az folyt, hogy ettől lehet diszlexia, meg minden egyéb fejlődési rendellenesség.)

Kezdünk átesni a ló túlsó oldalára, lassan már a bölcsibe is nyelvből lesz felvételi.

Bocs, az offért, de igazából a ruhákkal kapcsolatban a többiek már mindent leírtak.

2009. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy bunkó, hogy elmondtad, hogy mit szeretnél, sőt a nyelvtanulásért sem tartalak bunkónak. Inkább az lenne a bunkóság, ha csak az egyikőtök anyanyelvét tanítanátok meg a kicsinek. Van az ismeretségi körömben olyan házaspár, ahol a szülők magyar-olasz anyanyelvűek, de nagyszülői oldalon megjelenik a szerb és a dán nyelv is. A gyerek mindegyik nyelvet beszéli, a szülők a dánt és a szerbet is tanítgatják neki, a nagyszülők miatt.
2009. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ötlet: kezdd el terjeszteni a rokonok közt (hátha eljut a forráshoz), hogy micsoda bunkóság lenne részedről, ha nem tanítod meg a babád finnül, hiszen akkor nem tudna beszélgetni a finn nagymamájával.
2009. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2009. szept. 28. 14:19
 26/28 anonim ***** válasza:
20%

Vállalva a lepontozást.

Én igen is szeretem rózsaszínbe öltözteni a kislányom, ha nagyobb lesz ugysem fog rozsaszínbe öltözni. Szerintem elég bunkó stílusú a kérdésed, így gondolom bunkón válaszoltál az ajándékokra is.

Jó hogy nem már ajándéklistát írsz, a babalátogatoknak is.

Kérek 2 db sárga bodyt, de ne hogy véletlenül malacka legyen rajta, mert kivágom a kukába.

2009. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%
Az előttem válaszolónak:Szerinte a te stílusod bunkó!!!Ha listát írna azoknak az embereknek akik őt szeretik és örömet akar nekik okozni az miért rossz?Mert én például a szülinapokra is csak azt veszem amit az ünnepelt kér,ugyanis neked akármilyen furcsa vannak emberek akik azért ajándékoznak,hogy örömet okozzanak!!!!Önző vagy és kicsinyes!!A kérdező nem bunkó csak nem akar felesleges tárgyakat!!!Szerintem teljesen igaza van!!!
2009. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is választ :)
2009. okt. 20. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!